Blog

Kalem, silgi, defter bu eğitim döneminde de Deniz Feneri'nden

Koronavirüs ile başlayan online eğitim döneminin ardından 2021-2022 eğitim ve öğretim yılı, yüz yüze olarak başladı. Öğrenciler uzun zamandan beri ayrı kaldığı okul sıralarında yeniden arkadaşları ve öğretmenleri ile bir araya gelirken, Türkiye genelinde binlerce öğrenci kırtasiye yardımına ihtiyaç duyuyor. Öğrencilerin bu ihtiyaçlarını karşılamak adına Deniz Feneri tarafından başlatılan kampanya sayesinde öğrenciler tüm yıl boyunca kullanabileceği kadar kalem, defter, silgi gibi kırtasiye malzemelerini sahip oluyor. Kalem silgi defter bu eğitim döneminde Deniz Feneri’nden öğrencilere yardımseverlerin desteği ile sunuluyor.

Deniz Feneri Yardım Kampanya Detayları Neler?

Deniz Feneri tarafından başlatılan kırtasiye yardımında öğrencilerin; çanta, defter, kalem, silgi, kalemtıraş, suluk gibi pek çok farklı ihtiyacı gözetilmiş durumda. Böylece öğrencilerin eğitim döneminde sorunsuz bir şekilde eğitimden yararlanabilmesi adına ihtiyaç duyabileceği tüm kırtasiye malzemeleri, Deniz Feneri tarafından sağlanıyor.

“Çantalar dolsun, çocuklar mutlu olsun” sloganı ile başlatılan yeni kampanya dahilinde, Türkiye'nin dört bir yanındaki binlerce öğrenciye ulaşılmaya çalışılıyor. Yardımsever tarafından yapılan yardımlar kapsamında elde ettiği maddi güç ile desteklenen projede üstelik isteyen tüm vatandaşların yardım edebilmesi adına da özel SMS servisleri devreye alınmış durumda. Daha fazla öğrenciye ulaşılması ve kalemsiz, deftersiz öğrenci kalmaması adına Türkiye genelinde isteyen herkesin SMS ile yardım yapabilmesi mümkün.

Öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanan setler, 225 TL karşılığında bağışlanabiliyor. Bu kapsamda çocuklara kırtasiye yardımında bulunmak isteyen tüm vatandaşlar sadece SMS göndererek kırtasiye yardımı projesine yardımda bulunabiliyor. 225 TL karşılığında gönderilecek olan yardım sayesinde Türkiye'nin dört bir yanındaki öğrencilerin kırtasiye ihtiyacı karşılanmış oluyor.

225 TL’nin daha altındaki bir tutarda yardım yapmak isteyenler için 10 TL olmak kaydı ile özel olarak SMS ile mesaj gönderilmesi ve kırtasiye yardımı projesine destek sağlanması da yine mümkün. Yardımda bulunmak isteyenler için çoklu yardımlar da yapılabilmektedir. 10 TL üzerinde yardımda bulunmak isteyenlerin, birden fazla mesaj atabileceği gibi set yardımında bulunmak isteyenler, çoktu setler için yardım yapabilmektedir.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam