Blog

Kardeşlerimize Yardım Eli Uzatıyoruz

Azerbaycan Dağlık Karabağ’da 27 Eylül Pazar gününde meydana gelen sıcak çatışmalardan etkilenen kardeşlerimize elimizi uzatalım. Zor günler geçiren Azeri dostlarımızı yalnız bırakmayalım.

Azerbaycan Dağlık Karabağ’da 27 Eylül Pazar gününde meydana gelen sıcak çatışmalardan etkilenen kardeşlerimize elimizi uzatalım. Zor günler geçiren Azerbaycanlı dostlarımızı yalnız bırakmayalım.

Deniz Feneri Derneği olarak Dağlık Karabağ’da yaşanan sıcak gelişmelerde alarm durumlarına göre ihtiyaç ve geçmişte yaşanan olaylardaki istenenlere göre yardımda bulunuyoruz. Daha önce olduğu gibi dünyanın kanayan, ağlayan ve yardıma muhtaç tüm bölgedeki halka iyilik eli uzatan aziz milletimize inanıyoruz ki kardeş ülke Azerbaycan’a da yardım eli uzatacaktır. Deniz Feneri olarak uzun yıllardır devamlı bir şekilde ettiğimiz yardımlara aynı şekilde devam ediyoruz.

Deniz Feneri olarak savaş bölgesinde ve savaştan etkilenen dostlarımıza destek olacağız, bölgedeki gelişmeleri yakından takip ediyor ve gereken tüm ihtiyaçları sizlerle birlikte ulaştırıyoruz.

Kardeşlerimize Yardım Eli Uzatıyoruz

Gerçekleşen sıcak gelişmelerden etkilenen Azerbaycanlı kardeşlerimize çatışmaların başladığı ilk andan itibaren yardımlara başladık. İhtiyaç sahipleri olan tüm Azerbaycanlı savaş zedelere yardım malzemeleri ulaştırıyoruz. Hayırseverler, kış aylarına girdiğimiz bu dönemde Azerbaycan’da ihtiyacı olanlara hayatlarını sürdürebilmelerine destek olmak için www.denizfeneri.org.tr web sitesinden bağış sayfası üzerinden destekte bulunabilir.

Savaşın geliştiği ilk anlardan itibaren Bölge Halkına Deniz Feneri olarak yardım dağıtımlarını sürdürüyor, Çatışmalardan etkilenen tüm sivil halk için Azerbaycan’a gönderdiğimiz yardım tırlarıyla kardeşlerimizi yalnız bırakmadık. Deniz Feneri savaş alanında ve etkilenen bölgelere battaniye, yatak, mutfak setleri ve hijyen malzemelerini ihtiyaç sahibi Azerbaycanlı ihtiyaç sahiplerine bağışladı. Dağıtım ve Bağış kampanyaları düzenlenirken aynı esnada Azerbaycan bölgesinde ihtiyaç sahibi tespiti de yapan Deniz Feneri ekibi yardıma ihtiyacı olan tüm halkın ihtiyaçlarını sahiplenmeyi üstlendi.

Azerbaycan yardım için ne yapabiliriz?

Azerbaycan’a insani yardım kampanyamızda bir GIDA KOLİSİ için 250, bağışlayabilirsiniz. Ayrıca “Azerbaycan” yazıp 5560’a bir SMS göndererek destek kampanyasına 10TL bağışta bulunabilirsiniz.

Bu destek kampanyası dışında Genel Bağış projemiz üzerinden de dilediğiniz kadar bağışta bulunarak Azerbaycan kardeşlerimize dilediğiniz kadar yardımda bulunabilirsiniz. 0212 414 60 60 numaralı çağrı merkezimizi arayarak Azerbaycan destek kampanyası ve diğer bağışlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Toplam