Blog

Küçüklere büyük yardım: Yetim Projesi

Küçüklere büyük yardım yetim projesi adı ile başlatılan yeni projesinde Deniz Feneri, dünyanın farklı bölgelerindeki yetimlere ulaşarak onların hayatlarını daha da kolaylaştırmaya çalışıyor. Eğitim, sağlık ve psikolojik olarak maddi ve manevi desteğe ihtiyacı olan yetimler için özel olarak açılan yetimhaneler ve sağlık merkezlerinde tüm ihtiyaçlar karşılanmaya çalışılıyor.

Arakan, Sri Lanka gibi savaşın ve ekonomik sorunların yaşandığı bölgelerde yetimlere yönelik özel bir program uygulayan Deniz Feneri, yetimlerin farklı ihtiyaçlarına anında destek sağlayarak daha iyi bir geleceğe sahip olmalarını amaçlıyor. Yıllardan beri Türkiye ve dünya genelinde sürdürdüğü farklı projeler ile milyonlarca kişinin hayatına dokunmayı başaran Deniz Feneri, çocuklar için her zaman özel destekler ve projeler düzenleniyor. Bu kapsamda başlatılan yetim projesinde de yine yardımseverlerin bağışları ile milyonlarca yetim çocuğa eğitim ve sağlık hizmetinin ulaştırılması amaçlanıyor.

Deniz Feneri yetim projesine nasıl destek verilir?

Deniz Feneri tarafından başlatılan yetim projesine destek vermek isteyenler için özel SMS servisi mevcut. SMS ile mesaj göndererek 10 TL karşılığında yardım yapabilen vatandaşlar, bir yetim çocuğun ihtiyaçlarının karşılanmasına katkı sağlayabiliyor. Aylık daha fazla yardım etmek isteyenler ise 125 TL olarak belirlenen aylık yardım ücreti ile yetimlere daha iyi bir imkân sağlayabiliyor. Deniz Feneri yardım projelerinde her zaman farklı seçenekler sunarak yardım etmek isteyenler için durumu daha da kolaylaştırıyor.

Yetim projelerinde de benzer bir süreci takip eden Deniz Feneri, yetim için hami olmak isteyenlere de yine aracı oluyor ve yetim çocuğun ihtiyaçlarının bir yardımsever tarafından karşılanmasına imkân sağlıyor. İsteyenler ise kıyafet ihtiyacı olan yetimler için giysi bağışında bulunabiliyor.

Dünyanın farklı yerlerinde Deniz Feneri tarafından açılan özel yetimhanelerde çocuklar; eğitim alma imkanının yanı sıra kişisel gelişimlerinin sağlıyor ve güvenli ortamlarda büyüyerek daha iyi bir gelecek içi büyük bir fırsat elde ediyor. Aralıksız olarak yardımlarda bulunan ve yetimhane gibi yerlerdeki işletmelerin tüm çalışmalarını sürdüren Deniz Feneri için yardımlar ve maddi başlar oldukça önemli. Deniz Feneri yetim projesine katılarak sizler de küçüklere büyük yardım neferlerinden birisi olabilir, çocukların hayatına dokunmanın mutluluğu yaşayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam