Blog

Kuran-ı Kerim fiyatları?

Kuran-ı Kerim fiyatları?

Müslüman kişiler için Kur'an-ı Kerim okumak, dinin öğrenilmesini ve hayatın dine uygun bir şekilde şekillendirilmesini sağlar. Bu nedenle de her bir Müslümanın Kur'an-ı Kerim'e sahip olması gerekmektedir. Desteğe ihtiyaç duyan ve özellikle Afrika gibi bölgelerde pek çok temel ihtiyaca dahi ulaşamayan Müslümanlar için Kur'an-ı Kerim bağışları yapılmaktadır. Kur'an-ı Kerim bağışlarının yapılması ile bir Müslümanın Kur'an-ı Kerim okumasına vesile olunur. Bu nedenle Kuran-ı Kerim almak ya da bağışlamak, kişilerin pek çok farklı hayırlı işe yardımcı olmasını sağlar.

Kuran-ı Kerim fiyatları ne kadar?

Türkiye'de Kur'an-ı Kerim almak isteyenler için pek çok farklı seçenek ve buna bağlı olarak fiyat bulunsa da özellikle Kur'an-ı Kerim bağışları için Türkiye'de Deniz Feneri aracılığı ile Kur'an bağışı yapılmaktadır.

Kur'an-ı Kerim bağışlarında fiyat 45 lira olarak belirlenmiştir. Afrika'ya Kur'an Bağışı adı ile başlatılan kampanya dahilinde Kur'an-ı Kerim fiyatları 45 lira olarak belirlendiğinden dolayı kişilerin bağışta bulunması ve bir Müslümanın Kur'an-ı Kerim'e sahip olmasını sağlaması, sevap işlemesini mümkün kılmaktadır. Bu nedenle ibadetin en hayırlısını gerçekleştirmek, ihtiyaç sahiplerine el vermek ve bir Müslümanın Kuran okunmasını sağlamak için sizler de Kur’an-ı Kerim bağışı yapabilirsiniz.

Kuran-ı Kerim bağışı nasıl yapılır?

Kur'an-ı Kerim bağışının yapılmasında herhangi bir limit bulunmamaktadır. Kişiler 1 Kur'an-ı Kerim bağışı yapmak için 45 lira bağışlayabilmektedir. Deniz Feneri online internet sitesi üzerinden yapılacak bu bağışlarda kişiler dilediği kadar Kur'an-ı Kerim bağışı yapabilir ve herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Bununla birlikte daha az maddi yardımda bulunmak isteyenler SMS ile mesaj gönderebilir. Kur'an-ı Kerim yazarak 5560’a mesaj gönderilmesi halinde 10 TL tutarında bir bağış yapılmış olmaktadır. Bu nedenle daha az bağışlarda SMS seçeneği de tercih edilebilir.

Hayatı zorluklarla geçen, maddi ve manevi büyük bir mağduriyet içerisinde bulunan Müslümanların Kur'an-ı Kerim ile ibadetlerini yerine getirebilmesi, Kur'an-ı Kerim bağışlarıyla mümkün olmaktadır. Her yıl milyonlarca bağışın yapıldığı ve yapılmaya devam ettiği Kur'an-ı Kerim’lerde uygun fiyatlar ile siz de destekleyiciler arasında yer alabilirsiniz.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam