Blog

Kurbanlık Fiyatları

Kurbanlık fiyatları bağış yapacağınız yere göre değişmektedir. Deniz Feneri Derneği hem yurt içine hem yurt dışına bağış yaptığınız kurbanlıkları ulaştırmaktadır. Bu zorlu hayat mücadelesinde yoksul kişilere kurban bağışı yapmak oldukça önemlidir. Durumu nedeniyle uzun süredir ağzına et sürememiş insanlar için kurban bağışı yaparak onların karınlarının doymasını sağlayabilirsiniz. 31 Temmuz’da başlayacak Kurban Bayramı’na çok az vakit kaldı. 2020 Kurban Bayramı’nda kurban kestirmek isteyen vatandaşlar küçük ya da büyükbaş kurbanlık fiyatlarını araştırmaya başladı. Her yıl yüzlerce Müslüman kurban kesmektedir. Fakat ihtiyacı olan kişileri tespit etmek onlara kurbanlarını ulaştırmak zor olabiliyor. Derneğimize yapacağınız kurban bağışı ile önceden tespit ettiğimiz yardıma muhtaç kişilere yardımlarınızı ulaştırıyoruz. Kurban Bayramı insanların yakınlaştığı birbirlerine yardımcı olduğu bir bayramdır. Bu şekilde durumu iyi olan insanlar yardıma muhtaç kişilere yardımcı olurlar.

Kurbanlık fiyatları 2020 yılında oldukça uygundur ve bu sayede daha rahat bağış yapma imkanınız vardır. Açlıkla mücadele eden milyonlarca insana ulaşmamız için en büyük destekçilerimiz sizlersiniz. Yapacağınız her bağışla bir ailenin yemek ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Çoğu tencerede uzun zamandır et pişmemiş olabilir, durumu olmayan birçok aile zor yaşam şartları nedeniyle etten çok uzun süre ayrı kalmış olabilir. Sizlerin desteğiyle bu ailelere kurban bağışlarınızı ulaştırıyoruz. Açlık, insanlara çok zor günler yaşatmaktadır. Yeterli beslenemeyen insanlar güçsüz düşerek çeşitli hastalıklara yakalanabiliyor. Bu hastalıkların sonucunda insanlar yaşama veda edebiliyorlar. Kurban bağışı yaparak bu insanların açlıklarına bir nebze de olsa yardım edebilirsiniz.

Günümüzde hayat şartları oldukça zorlaşmıştır. Bu şartların en zor kısmında yaşayan insanların durumu oldukça içler acısı bir hal almıştır. Yardıma muhtaç bu kardeşlerimizin elinden tutmak onlar için mutluluk verici olacaktır. Kurbanlık fiyatları oldukça uygundur ve Deniz Feneri Derneği yaptığınız bağışları gece gündüz demeden çalışarak yoksul insanlara ulaştırmaktadır. Dünyanın birçok bölgesinde yardıma muhtaç insanlar göz göre göre hayatını kaybediyor. Bu ölümlerin önüne geçmek için yaptığınız her bağışı yoksul insanları tespit ederek onlara ulaştırıyoruz. Yapılan her bağışla daha fazla insanın hayatına dokunuyor ve onları mutlu ediyorsunuz.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam