Blog

Lise ve Üniversite Öğrencilerine Yardım

Gençler bizim geleceğimizdir ve iyi bir gelecek için her zaman onlara destek olunmalıdır. Lise ve Üniversite Öğrencilerine Yardım etmek çok önemlidir.

Lise ve Üniversite Öğrencilerine Yardım

Öğrenciler bu dünyanın geleceğini oluşturacak kişilerdir. Onlara ne kadar iyi bakarsak ve ne kadar imkan sunarsak o kadar yararlı bireylere dönüşürler. Her öğrencinin büyük hayalleri vardır. Bu hayaller gerçekleştirmek için yıllarca okumaktadırlar. Okudukları süre zarfı içerisinde birçok ihtiyaçları vardır. Her öğrencinin güzel kıyafetlere, kırtasiye malzemelerine ve harçlığa ihtiyacı vardır. Okuması ve daha kültürlü bir birey olması için kitaplara ihtiyacı vardır. Bunların hepsi maddiyattan geçmektedir. Fakat her öğrenci varlıklı bir ailede büyümemektedir. Yoksul ve yardıma muhtaç birçok ailede büyüyen öğrenciler var. Bu öğrenciler kimi zaman eski kıyafetlerle cebinde hiç parası olmadan kimi zaman da kırtasiye malzemesi olmadan okula gitmek zorunda kalıyor. Tüm çocuklar bizim çocuklarımızdır ve elimizden geldiğince yardım etmeliyiz. Her çocuk okula sevinçle gitsin ve geleceğe umutla baksın diye tüm çocuklarımıza yardım etmeliyiz. Hiçbir gencimiz okula çekinerek gitmemelidir. Okullara umutla ve neşeyle gitmelidir.

Gençlerimiz hayallerini gerçekleştirsin ve bu dünyayı daha güzel bir hale getirsin diye elimizden gelen her şeyi yapmalıyız. Deniz Feneri olarak bağışçılarımızdan gelen bağışlarla öğrencilerimize de yardımda bulunuyoruz. Bizim geleceğimiz olan gençlerimiz daha iyi şartlarda okusun diye sizlerin de desteğiyle maddi açıdan destek sağlıyoruz. Tüm öğrenciler okullarına rahatça gidebilsin diye yardımlarınızı bekliyoruz. Bu şekilde gençlerimiz daha iyi imkanlarla okuyarak başarılı insanlar olarak çıkacaklar. Onlar bizim yarınlarımız ve yarınlarımız için tüm imkanlarımızı kullanmalıyız. Her öğrenci güzel şartlarda eğitim görmeyi hak ediyor. Bunun için de Deniz Feneri derneği olarak tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Sizlerin de öğrenciler için yaptığınız yardımları öğrencilere ulaştırıyoruz. Bu sayede öğrencilerin ihtiyaçlarını gidererek onları daha mutlu bir şekilde okullarına gönderiyoruz. Çok zor şartlar altında okuyan milyonlarca öğrenci bulunmaktadır. Bu öğrencilerin daha iyi şartlar altında eğitim görmesi sizlerin elinde. Yapacağınız bağışlar ile bu öğrencilerin yaşamlarına dokunabilir onları daha huzurlu bireyler haline getirebilirsiniz.

https://www.denizfeneri.org.tr/bagis/bizim-cocuklarimiz_761/

Toplam