Blog

Okulların açılmasına az zaman kala Deniz Feneri'nden kırtasiye bağışı

Okulların açılmasına az bir zaman kala Deniz Feneri tarafından yeni bir kampanya başlatıldı. Eğitim ve öğretim dönemine başlayacak olan öğrencilerin kırtasiye ihtiyaçlarının karşılanmasını öngören yardım kapsamında, çocuklar eğitim döneminde kalemsiz ve deftersiz kalmıyor ve eksiksiz bir şekilde okullara başlama şansı elde edebiliyor.

Deniz Feneri tarafından Türkiye'nin dört bir yanında yapılan çalışmalar neticesinde kırtasiye eksiği bulunan öğrenciler tespit edilmiş durumda. Böylece toplanan yardımların hızlı bir şekilde öğrencilere ulaştırılması ve okulların başlaması ile birlikte öğrencilerin kalemleri ve silgileri ile okula gidebilmesi hedefleniyor. Deniz Feneri, Türkiye'nin dört bir yanından yardımseverler için kolay bir şekilde yardım yapılabilmesi adına SMS üzerinden kolay başvuru imkanı sunarak öğrencilere yardım etmek isteyenler için pratik bir yol sağlıyor. Cep telefonları üzerinden kolay bir şekilde katılımın sağlanabileceği yardım kampanyası dahilinde, isteyen herkes Deniz Feneri ile öğrencilere yardım eli uzatabiliyor.

Deniz Feneri Kırtasiye Bağışı Nasıl Yapılır?

Deniz Feneri’nin başlatmış olduğu kırtasiye yardımına destek sağlamak isteyen tüm vatandaşlar SMS ile yardımlarını Deniz Feneri’ne ulaştırabilir. Tek bir kırtasiye seti için belirlenen ücret, 225 TL olduğu gibi yardımseverler yardım etmek istedikleri tutar kadar set satın alarak Deniz Feneri’nin çocuklara ulaştırılmasını sağlıyor. Daha düşük tutarlarda yardım etmek isteyen vatandaşlar için de 10 TL karşılığında SMS gönderimi yapılabiliyor. SMS ile yardımda bulunmak isteyenlerin sadece KIRTASİYE yazarak 5560’a SMS göndermesi yeterli oluyor. Türkiye'nin dört bir yanından tüm vatandaşların katılım sağlayabileceği kampanya, okul dönemi boyunca devam ettirilecek. Bu bakımdan vatandaşlar yardımda bulunmak ve çocukların sorunsuz bir eğitim dönemi geçirmesini sağlamak adına Deniz Feneri’nin yardım SMS hatlarına mesaj gönderebilmektedir. Gönderilecek olan mesajlar ile birlikte tespit edilmiş tüm öğrencilere hızlı bir şekilde kırtasiye yardımı yapılacaktır. Böylece çocukların eğitim döneminde geride kalmaması ve ailelerin zorluk yaşamaması adına yapılacak her bir yardım büyük önem taşıyor. Deniz Feneri aracılığı ile yapılacak yardımlar, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştığı gibi yüzlerde tebessüm ve mutluluk yaratıyor.

Bu duyguyu yaşamak ve geleceğimizin çocuklarına daha iyi bir eğitim imkanı sunmak adına sizler de Deniz Feneri kırtasiye bağışı kampanyasına katılabilirsiniz.

Toplam