Blog

Savaş ve Yıkım

Savaş ve yıkım yüzünden çoğu insan yardıma muhtaç bir şekilde yaşamaktadır. Bu insanlar için Deniz Feneri Derneği elindeki her imkanla yardıma koşuyor.

Savaş ve Yıkım

Çoğu insan savaşlar yüzünden can ve mal kaybıyla karşı karşıyadır. Savaşın getirdiği bu zararlar insanları yoksulluğa sürüklemiş ve daha zor bir hayat sunmuştur. Suriye'de birçok insan hayatını kaybetti ve geriye kalanlar yoksullukla mücadele etmek zorunda kalıyor. Çoğu insanın başını sokacağı bir ev bile kalmadı. Deniz Feneri bu insanlar için briket evler inşaa etmektedir. Deniz Feneri Köyü adı verilen bu köy toplam 500 hanelik olacaktır. Bu evler sayesinde yıkımdan kaçan insanlar bu evlere sığınacaklar.

Savaş çoğu insanın yaşamını mahvetmektedir. Açlıkla ve hastalıklarla mücadele etmek zorunda kalan bu insanlara büyük yardımlar gerekmektedir. Deniz Feneri Derneği olarak bu insanlara hem sağlık hem de gıda bakımından her türlü yardımı yapıyoruz. Sizlerin desteğiyle bu insanlara daha fazla yardım ulaştırmaktayız. Savaşın mahvettiği milyonlarca insan bulunmaktadır ve bu insanlara yardım etmek için bağışçıların da desteğine ihtiyaç duyulmaktadır. Yapılan her yardım ile insanlara daha yaşanabilir bir ortam sunmak için çalışıyoruz.

Çok zor şartlar altında kalan ve her türlü yardıma muhtaç insanlar için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Gönüllü ve görevli arkadaşlarımızla daha çok insana ulaşarak daha fazla kişinin hayatını kolaylaştırıyoruz. Gerek sağlık sorunları gerek barınma gerekse gıda konusunda birçok yardım yapmaktayız. Yetim kalmış çocuklarla diğer çocuklar aynı şartta büyüsün diye tüm imkanlarımızı sağlıyoruz. Savaşın getirdiği bu yıkım ile çoğu insan sefalet içinde yaşamaya mahkum kaldı. Açlık ve sefalet yüzünden hastalıklar arttı ve insanlar sağlık sorunları yüzünden hayatını kaybetti. Yardımlarınız ile bu insanların hayatlarına dokunmak için sürekli çalışmaktayız. Birçok insan gıda,barınma,kıyafet ve sağlık konusunda destek sağlamaktayız. Bu savaşın ortasında çoğu kişi ailesini kaybetti ve birçok konuda yardıma muhtaç kaldı. Bizlerin görevi dünyada yardıma muhtaç her insana yardım etmektir. Bu görevi yerine getirmek için de sürekli çalışmaktayız. Bağışçıların da desteğiyle dünya üzerinde bulunan yardıma muhtaç insanlara destek oluyoruz.

https://www.denizfeneri.org.tr/bagis/idlib-e-destek_728/

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam