Blog

Sıcak bağlarıyla çocuklar üşümesin diye çalışan Deniz Feneri

Kış aylarına girilmesiyle birlikte Deniz Feneri ihtiyaç sahibi çocukların ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına özel yardım kampanyasını yeniden başlattı. Çocuklar üşümesin olarak adlandırılan yeni kampanya dahilinde çocukların ihtiyaç duyduğu tüm ürünler set halinde hazırlanarak çocuklara ulaştırılmakta. Yardımseverler ile ihtiyaç sahiplerini bir arada buluşturarak yardımlaşmayı ve ihtiyaç sahiplerinin temel ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan Deniz Feneri, çocuklar üşümesin projesi kapsamında her yıl binlerce çocuğa ulaşıyor, mont ve bot gibi farklı kışlık kıyafetlere çocukların sahip olmasını sağlıyor. Deniz Feneri tarafından oluşturulmuş olan kampanyaya katılmak isteyen ailelerin ya da yardımseverlerin yapması gereken tek işlem ise mesaj atarak kampanyaya katılım sağlamak. SMS servisi ile kolay bir şekilde katılımı kolaylaştıran Deniz Feneri, böylece yardımlar için yardım etmek isteyenleri de zorlamıyor ve pratik bir seçenek sunuyor.

Çocukları üşümesin projesi kapsamında çocuklara neler veriliyor?

Çocukların kışlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde; bir mont, bir kazak, bir bot ve bir pantolondan oluşan giyim seti her çocuğa bir set olacak şekilde ulaştırılıyor. Yardımda bulunmak isteyen yardımseverlerin tek bir set için yapması gereken yardım tutarı 200 TL olarak belirlenmiş durumda. SMS ile kampanyaya katılan herkes, bir SMS ile 200 TL'lik bir yardım yaparak kampanyaya destek verebiliyor ve bir çocuğun bir kış boyunca giyeceği kışlık kıyafetlere sahip olmasını sağlayabiliyor. SMS ile kolay bir şekilde katılımı sağlanabildiği kampanyada üstelik 200 TL gönderemeyecek durumda olan ancak yardım yapmak isteyen yardım severler de unutulmamış durumda.

Bu seçenekte yardım severlerin 10 TL'lik ya da 10 TL'nin katları şekilde yardım yapabilmesi mümkün. Yine SMS ile gönderilebilecek olan bu yardımlar sayesinde Türkiye ve dünyanın farklı noktalarındaki binlerce ihtiyaç sahibi çocuğun kışı daha sıcak bir şekilde geçirmesi sağlanabilir.

Sıcak bağlarıyla çocuklar üşümesin diye çalışan Deniz Feneri’nin yardım kampanyasına Katılmak isteyenlerin öncelikli olarak yapması gereken işlem GİYİM yazarak 5560’a mesaj göndermek. Yapılacak olan bu gönderim ile birlikte SMS hattı üzerinden 200 TL'lik bir harcama yapılmış olacaktır. Böylece herkes ilgili tutarı göndererek yardım yapma imkânına sahip olmaktadır.

‘’ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN KAMPANYASINA’’ DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam