Blog

Yapacağınız Küçük Yardımlarla Sizde Birinin Hayatını Kurtarın

Yaşadıkları sağlık sorunları ya da farklı problemler nedeniyle zor durumda olan ailelerin ya da kişilerin yardım alabilmesi adına Deniz Feneri tarafından başlatılmış Bir Hayat Kurtar Projesi Türkiye'de yardımseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü kurulmasını sağlıyor. Mevcut bütçeleri ile ihtiyaçlarını karşılayamayan kişilerin yardım edilmesini sağlayan proje, bugüne kadar binlerce kişinin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyor. Sizler de Deniz Feneri’nin bu projesine katılarak yardımda bulunabilir ve ihtiyaç sahibi olan kişilerin bu ihtiyaçlarının karşılanmasına katkı verebilirsiniz.

Bir Hayat Kurtar adı ile başlatılan projede ihtiyaç sahiplerinin gerçekten ihtiyaç duyduğunun görülmesi ve kişilerin içi rahat bir şekilde yardım yapabilmesi adına pek çok farklı detaya internet sitesi üzerinde yer verilmektedir. Bu sayede de yardım yapmak isteyen kişiler, yardıma ihtiyacı olan kişi ile ilgili tüm bilgilere ulaştığından dolayı yardımlarının gerçekten de ihtiyaç sahibi bir vatandaşa gideceğinden emin olabilmektedir. Online web sayfası üzerinden yapılan listelemeler sayesinde kişiler istediği kişi için yardımda bulunma imkânına da sahip olmaktadır. İnternet adresi üzerinden yapacağınız incelemelerde, bağış yap butonları aracılığı ile dilediğiniz kadar maddi yardımın kişiye gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Toplanmak istenen miktar ise toplandıktan sonra kişiye dernek aracılığı ile teslim edilmektedir. Böylece kişilerin mutluluğuna sizler de şahit olabilirsiniz.

Deniz Feneri İle Bir Hayat Kurtar

Türkiye'nin dört bir yanından pek çok vatandaşın katılım sağladığı ve yardımda bulunduğu Bir Hayat Kurtar projesinde bağışlar tamamen şeffaf bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yardımlarınız küçük miktarlarda dahi olsa Türkiye'deki milyonlarca yardımsever tarafından yapılacak diğer yardımlar ile birlikte büyük bütçelerin oluşturulmasını sağlamaktadır. Bu bakımdan kişilerin az ya da çok demeden yardımda bulunması, kısa süre içerisinde ihtiyaç duyulan miktarın toplanmasına katkı sağlamaktadır.

Deniz Feneri için yardımda bulunmak isteyen herkes, internet sayfasına giriş yaptıktan sonra internet sayfasında yer alan bağış formlarını kullanabilmektedir. İsimlerin seçilerek bağışın yapılması sayesinde kişiler hayatına dokunmak istediği kişileri seçebilmektedir. Yapılacak seçimlerde kişilerin sadece bağış miktarını belirlemesi yeterli olmaktadır. Böylece online olarak yapılacak ödeme ile birlikte kişiler kredi kartı ya da banka kartı aracılığı ile bağış ve yardım yapma şansına sahip olmaktadır.

"BİR HAYAT KURTAR" PROJESİNE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam