Blog

Yetimlerin yüzü gülsün diye Deniz Feneri olması gerektiği yerde

Çocuklar için her zaman özel yardım projeleri ile destek sağlayan Deniz Feneri yeni bir proje daha başlattı. Yeni projede yine yetimlerin yüzü gülsün diye Deniz Feneri olması gerektiği yerde!

Çocuklar ve yetimler için her zaman özel projeleri ile dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı başaran Deniz Feneri, başlatılan yetim projesi ile de yine yetimlerin hayatlarına dokunmaya devam ediyor. Proje kapsamında yetimlerin eğitim başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Deniz Feneri, yardımseverlerin bağışları sayesinde daha fazla yetime ulaşmayı başarıyor.

Maddi ve manevi olarak farklı desteklere ihtiyaç duyan çocukların tüm bu ihtiyaçları Deniz Feneri tarafından oluşturulmuş özel merkezlerde destekleniyor ve böylece çocukların daha iyi bir geleceğe sahip olabilmesi adına fırsat sağlanıyor. Yetimlerin yüzü gülsün diye Deniz Feneri tarafından başlatılan yeni eğitim projesine destek vermek isteyen tüm vatandaşlar, tek bir SMS göndererek maddi olarak yardım yapabiliyor. Deniz Feneri’nin başlattığı projeye destek vermek isteyenler YETİM yazarak 5560’a SMS göndermeleri karşılığında bir çocuğun ihtiyacının karşılanmasına yardım edebiliyor.

SMS ile yardım yapmanın yanı sıra daha fazla bağışta bulunmak İsteyenler ise Deniz Feneri bağışçısı olarak ayda 125 TL karşılığında yetim projesine destek sağlayabiliyor. Ayrıca SMS gönderimlerinde herhangi bir sınır bulunmadığı gibi bağışçılar arka arkaya atacakları mesajlar ile daha fazla maddi yardımda da bulunabiliyor. Türkiye'nin en büyük yardım derneklerinden bir tanesi olarak fark yaratan ve bu konuda dikkat çeken Deniz Feneri, yetimlerin daha iyi şartlarda hayatını sürdürebilmesi adına tüm imkanları sunuyor.

Deniz Feneri yetim projesi yardım seçenekleri neler?

Deniz Feneri tarafından başlatılan yetim projesinde destekler sadece SMS yardımları ile sınırlı değil. SMS ile yapılacak yardımların yanı sıra giysi bağışında bulunmak isteyenler için kıyafet desteği de yine Deniz Feneri tarafından kabul ediliyor. Üstelik bir yetime hami olmak isteyenler için özel bir program sürdüren Deniz Feneri, bir yetimin maddi olarak desteklenmesini ve hayata daha iyi bir şekilde katılmasını mümkün hale getiriyor. Sizler de Deniz Feneri tarafından başlatılan yetim projesine belirtilen yardımlardan birisini tercih ederek katılabilir ve çocukların yüzünün gülmesinde sorumluluk alabilirsiniz.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam