HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler 1001 Çocuğun Dileklerini Gerçekleştirdik

1001 Çocuğun Dileklerini Gerçekleştirdik

24-04-2019

1001 Dilek 1001 Çocuk projemizin 17. yılında 1001 çocuğumuzun dileğini gerçekleştirdik. 

1001 Çocuğun Dileklerini Gerçekleştirdik

17 yıldır kesintisiz olarak sürdürdüğümüz ve ihtiyaç sahibi kardeşlerimizi sevindirdiğimiz projemizi bu yıl da tamamlamanın mutluluğunu yaşadık. 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda 937 çocuğumuzu sevindirdik.

 

Batman, Mardin, Malatya, K.Maraş, Sinop, Samsun ve Muğla'da daha önceki yıllarda derneğimizin yaptırdığı okullardan gelen dilekler için seferber olduk bu yıl. Genç İyilik birimimizin ve bu yıl ki proje ortağımız Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'nin gayretli gençleri ile gelen mektupları okuduk, dilekleri not ettik ve bu istekleri gerçekleştirmek için çok çalıştık. 

 

FSMVÜ'nün kampüslerinde düzenlenen kermes, konser vb organizasyonlarla toplanan bağışlar aynı zamanda projemize gelen desteklere eklendi. Birler bin oldu, büyüdü ve kısa sürede hediyeler alındı. Yıldız Holding'in değerli katkıları ile kolilere bir de gofretten bisküviye, şekerden sakıza onlarca üründen oluşan Ülker Kolisi ekledik.

 

Proje başaladığından beri Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'nin ve Genç İyilik'in gönüllü gençleri, "hediyeleri ellerimizle hazırlayalım ve mutlaka bu illere gidip kardeşlerimizle buluşalım" dediler. Hazırlanan koliler otobüslere konuldu ve gençler kardeşleriyle buluşmaya gitti. Böylece 23 Nisan'da onların bayramında hediyeleri çocuklara teslim ettik. 

 

18. yılımızda yeni kardeşlerimizi sevindirmek için şimdiden çalışmalara başladık. 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.