Haberler

2024 Kurban Çalışmalarımız Başladı

11-05-2024

Deniz Feneri Derneği olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da kurban emanetlerinizi ihtiyaç duyulan en uç noktalara ulaştırmaya devam ediyoruz.

Derneğimiz, kuruluşundan bu yana kapı kapı gezerek hanelere iyiliği ulaştırmış; sevgi, birlik ve beraberliği gaye edinmiştir. Bayramlar, bize kardeşimizi hiç unutmamamız gerektiğini hatırlatan en özel anlardır. Kurban Bayramı bize paylaşmayı, paylaşılanın daha da bereketlendiğini hatırlatır. Bizler de kardeşinizi hatırlamanıza ve ona ulaşmanıza vesile olmak için yıllardır yanınızdayız.

Deniz Feneri Derneği, yurt içi ve yurt dışında birçok farklı noktada kurban kesim organizasyonlarını gerçekleştirmek için hazır. Vekaletini verdiğiniz, bize emanet ettiğiniz kurbanlarınız ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Kesimi gerçekleşen ve sahiplerine ulaşan kurbanlarınızın bilgileri size SMS yoluyla aktarılıyor ve video , fotoğraflarının size en hızlı yoldan ulaşmasını sağlıyor .

Deniz Feneri Derneği Genel Merkez Uluslararası İlişkiler Direktörü Ensar Küçükaltan Beyefendi, 2024 Kurban çalışmaları hakkındaki duygu ve düşüncelerini şu şekilde aktardı:

“Her vacip kurban döneminde olduğu gibi bağışçılarımızın emanetlerini hassasiyet ve titizlikle ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak adına çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Dini vecibelerimizin gereklerini, ülkemizin imajı ve kurumumuzun felsefesi doğrultusunda yerine getirmek tek hedefimiz. Bu yolda bizlerle beraber ülkemiz başta olmak üzere Afrika'da, Asya'da ihtiyaç sahiplerine ulaşma adına yanımızda olan herkese teşekkür ediyoruz.”

2024 Kurban Bayramı’nda Deniz Feneri Derneği olarak 3 kıta 20 ülkede kurbanlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere hazırız. Siz bağışlayın, biz ulaştıralım. Bayramı herkesin bayram gibi yaşaması için bağışta bulunabilir, kardeşine unutulmaz bir hediye sunabilirsin.

2024 kurban bağışı yurt dışı 3.600 TL, yurt içi 12.000 TL, Suriye 12.000 TL, Yemen 6.000 TL ve Arakan 4.500 TL olarak belirlenmiştir.

Toplam