Adaklarınız Kara Kıtaya Ulaştı

07-02-2013

Deniz Feneri adak, akika, şükür kurbanlarınızı kara kıtanın en yoksul iki ülkesinden biri olan Nijer'de keserek ihtiyaç sahiplerine ...

Deniz Feneri adak, akika, şükür kurbanlarınızı kara kıtanın en yoksul iki ülkesinden biri olan Nijer'de keserek ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

Deniz Feneri adak, akika, şükür kurbanlarınızı kara kıtanın en yoksul iki ülkesinden biri olan Nijer'de keserek ihtiyaç sahiplerine dağıttı. Adak, akika, şükür kurbanlarını Deniz Feneri aracılığıyla yurtdışında kestirmek isteyen hayırseverlerin kurbanları kesilerek ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı. 84 hayırsever için kesilen 84 hisse adak, akika ve şükür kurbanı belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere ve yetimlere ulaştırıldı. Kurbanlarınız ottan yapılmış evlerde neşe, belki kurban bayramından kurban bayramına dahi et göremeyen yetimlere mutluluk oldu. Allah kabul etsin. Siz de adak, akika, şükür kurbanlarınızın Deniz Feneri aracılığıyla yurt dışında kesilerek ihtiyaç sahiplerine dağıtılmasını istiyorsanız yandaki bağış kutusunu doldurarak ya da 0212 414 60 60 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bağış yapabilirsiniz. Deniz Feneri yurt dışı adak kurban bedeli 240 TL'dir.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam