HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Adaklarınız Kara Kıtaya Ulaştı

Adaklarınız Kara Kıtaya Ulaştı

07-02-2013
Deniz Feneri adak, akika, şükür kurbanlarınızı kara kıtanın en yoksul iki ülkesinden biri olan Nijer'de keserek ihtiyaç sahiplerine ...
İlgili Projeye Git
Yurtdışı Adak, Akika, Şükür Kurbanı
Adaklarınız Kara Kıtaya Ulaştı Deniz Feneri adak, akika, şükür kurbanlarınızı kara kıtanın en yoksul iki ülkesinden biri olan Nijer'de keserek ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

Deniz Feneri adak, akika, şükür kurbanlarınızı kara kıtanın en yoksul iki ülkesinden biri olan Nijer'de keserek ihtiyaç sahiplerine dağıttı. Adak, akika, şükür kurbanlarını Deniz Feneri aracılığıyla yurtdışında kestirmek isteyen hayırseverlerin kurbanları kesilerek ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı. 84 hayırsever için kesilen 84 hisse adak, akika ve şükür kurbanı belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere ve yetimlere ulaştırıldı. Kurbanlarınız ottan yapılmış evlerde neşe, belki kurban bayramından kurban bayramına dahi et göremeyen yetimlere mutluluk oldu. Allah kabul etsin. Siz de adak, akika, şükür kurbanlarınızın Deniz Feneri aracılığıyla yurt dışında kesilerek ihtiyaç sahiplerine dağıtılmasını istiyorsanız yandaki bağış kutusunu doldurarak ya da 0212 414 60 60 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bağış yapabilirsiniz. Deniz Feneri yurt dışı adak kurban bedeli 240 TL'dir.
Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.