Akdeniz Temsilciliğimizden Burdur'daki İhtiyaç Sahibi Ailelere Ayni Yardım

11-07-2022

Deniz Feneri Derneği Akdeniz Temsilciği, Burdur’daki ihtiyaç sahibi ailelere gıda, et ve alışveriş çeki yardımında bulundu.

Deniz Feneri Derneği Akdeniz Temsilciği, Burdur’daki ihtiyaç sahibi ailelere gıda, et ve alışveriş çeki yardımında bulundu.

Akdeniz Temsilciliğimiz, Burdur İli Merkez ilçe ve mahallelerinde ihtiyaç sahibi ailelere, toplamda 85 gıda kolisi ve kurbanlık 40 pay et yardımlarını teslim etti. Yapılan yardımlarla beraber 1.112 aileye de alışveriş çeki desteğinde bulunan temsilciliğimiz, bu çekler sayesinde ihtiyaç sahibi ailelerin çeşitli eksiklerini marketlerden temin edebilmelerini sağladı.

Yardım faaliyetlerine iştirak eden Deniz Feneri Derneği Akdeniz Temsilciliği Yetkilisi Taylan Kasımbaşoğlu Beyefendi, yardım esnasında yaşadığı duygu ve düşünceleri şöyle dile getirdi:

“Ailelerimiz bizleri dört gözle bekliyorlar. Bizim Antalya’dan Burdur’a giderek onlara yardım götürdüğümüze daima şaşırıyor ve seviniyorlar. Çünkü Burdur’da bulunan diğer ulusal derneklerle kıyaslıyorlar. Her bir ailemiz bizlere ve bağışçılarımıza teşekkür ediyor, hayır duasında bulunuyorlar.”

Ailelerimize ulaştırılan bir adet gıda kolisinde; bezelye konserve, bisküvi, bulgur, makarna, çay, puding, çokokrem, kırmızı mercimek, hazır çorba, nohut, pirinç, salça, sıvı yağ, şehriye, toz şeker, tuz, un ve zeytin bulunuyor.

Sizler de ihtiyaç sahibi ailelerimizin sofralarına aş, yüzlerine tebessüm olmak için “Gıda Yardımı” yapabilir, bağışlarınızla onlara destek olabilirsiniz.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam