HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Aksaray Geçici Giyim Mağazamız Açıldı

Aksaray Geçici Giyim Mağazamız Açıldı

04-06-2022

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi,  250 aileye ise istedikleri renk ve zevkte elbiseyi ücretsiz olarak almak için Aksaray Geçici Giyim Mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

Aksaray Geçici Giyim Mağazamız Açıldı

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi, Aksaray’da sosyal incelemeler neticesinde ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen 350 aileye gıda ve temizlik, 50’si yetim ailesi olmak üzere 250 aileye ise giyim yardımı ve “İyi ki Varsınız Çocuklar” hediye paketi ulaştırılacak "Aksaray Geçici Giyim Mağazası"nın açılışını gerçekleştirdi.

 

Geçici Giyim Mağazası açılışına Deniz Feneri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Yıldız, Deniz Feneri Derneği Afet ve Saha Operasyonları Müdürü Fatih Yıldız, Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Karademir, Deniz Feneri Derneği Aksaray Gönüllüleri, Aksaray’da hizmet veren STK temsilcileri ve Deniz Feneri Gönüllüleri iştirak etti.

 

Deniz Feneri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Yıldız Beyefendi, açılış merasiminde gerçekleştirdikleri konuşmalarında 1001 Çocuk 1001 Dilek projemiz ile alakalı duygulu hatıraları aktararak konuşmalarında düşüncelerini şöyle ifade etti:

 

Ankara Şubemiz tarafından organize edilen ve Aksaray Deniz Feneri Gönüllüleri emeğiyle açtığımız geçici giyim mağazamız vesilesiyle ihtiyaç sahibi ailelerimizin çocukları kurban bayramı öncesi bayramlıklarını bizlerden almış olacaklar. Aileler alışveriş hazzını burada tadacaklar. Bu tarif edilemez bir mutluluk. Bizim kasamızda para geçmiyor. Onlar bize bizler de bağışçılarımıza dua ediyoruz. Onların emanetlerini ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

 

Geçici Giyim Mağazamızda yalnızca giysi değil, gıda-temizlik kolisi ve çocuklarımız için hazırlanan “İyi ki Varsınız Çocuklar” hediye paketi de ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırılıyor.

 

Sizler de Geçici Giyim Mağazalarımıza “Çocuklar Üşümesin”, “Gıda Yardımı”, “Temizlik Yardımı” ve “İyi ki Varsınız Çocuklar” projelerine katkıda bulunarak destek olabilir; ihtiyaç sahibi ailelerimizin yüzünü güldürebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.