Haberler

Aksaray Geçici Giyim Mağazamız Açıldı

06-02-2024

Deniz Feneri Derneği olarak Geçici Giyim Mağazalarımıza yenisini eklemenin mutluluğu içerisindeyiz. Aksaray’da açılan Geçici Giyim Mağazası sayesinde bölgede yaşayan ihtiyaç sahibi binlerce kardeşimiz eksiklerini kendi zevkine göre tamamlayabilecek

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi’nin yürüttüğü çalışmalar neticesinde Aksaray’da hizmete başlayan Geçici Giyim Mağazamızdan 600 aile 3000 ferdin yararlanması planlanıyor. Mağaza 20 gün hizmet verecek.

Mağaza açılışına Aksaray Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Kadri Perek, Aksaray İl Müftüsü Veysel Işıldar, Deniz Feneri Derneği Genel Merkez Yönetim Vekili Recep Koçak, Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Yönetim Vekili Hamit Kunt, İyilik Okulu Ankara Şube Sorumlusu Ahmet Karademir, Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Lojistik Sorumlusu Ömer Kaşdaş, STK Temsilcileri, bağışçı ve gönüllülerimiz katıldı.

Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Lojistik Sorumlusu Ömer Kaşdaş Beyefendi mağaza açılışı ile alakalı duygu ve düşüncelerini şu şekilde aktardı:“Açılan mağazalarımız vesilesiyle ailelerin mutluluklarına şahit oluyoruz. Yeni kıyafetlere kavuşmalarına ve bunu kendi zevklerine göre gerçekleştirmelerine vesile olmak bizim için büyük mutluluk. İhtiyaç sahibi ailelere yararlı olmak adına diğer illerde de çalışmalarımızı sürdürüyor, yeni mağaza açılışları için imkanlarımızı kullanıyoruz. Görevimizi yerine getirebildiğimiz ve tebessümlere vesile olduğumu için ayrıca mutluyuz. “

Sizler de “Geçici Giyim Mağazalarımızın” mağaza giderlerine destek olmak için dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

Toplam