Ankara Şubemizden Niğde'ye İyilik Seferi

16-09-2022

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi, Niğde’de ihtiyaç sahibi olarak belirlenen ailelere gıda, giysi, alışveriş kartı ve kırtasiye yardımı gerçekleştirdi.

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi, Niğde’de ihtiyaç sahibi olarak belirlenen ailelere gıda, giysi, alışveriş kartı ve kırtasiye yardımı gerçekleştirdi.

Derneğimiz tarafından ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen kişilere 145 adet gıda kolisi, 145 aileye market alışveriş kartı, 89 aileden 415 ferde giysi yardımı ve 30 aileden 43 ferde kırtasiye yardımı yapıldı.

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi Lojistik Sorumlusu Ömer Kaşdaş Beyefendi ulaştırılan yardım ile alakalı duygu ve düşüncelerini şu şekilde aktardı: “Derneğimiz yardım faaliyetlerine başladığı ilk günden bu yana binlerce insana ulaşmış durumda. Yardımlar ve ihtiyaç sahipleri büyük bir titizlikle belirleniyor. İhtiyaç sahibi olduğu belirlenen ailelere ulaşmak için köy köy, kasaba kasaba geziyoruz. Ulaştırdığımız her yardımda onlarla mutlu oluyor, sevinç gözyaşları döküyoruz. Niğde’de gerçekleştirdiğimiz bu yardımlar sayesinde okula başlayan öğrencilere kırtasiye yardımı, gıda ihtiyacı olan ailelere gıda kolisi ve alışveriş kartı, giysi ihtiyacı olan ailelere giysi yardımı ulaştırdık. Yapılan bağışlar neticesinde yardımlarınızı ailelere ulaştırmaya devam edeceğiz.”

Sizler de derneğimiz tarafından yürütülen ve binlerce insana ulaşmamıza vesile olan “Gıda Yardımı” ve “Kırtasiye Yardımı” çalışmalarımıza destek olabilir, yapacağınız bağışlar sayesinde geleceğe umut olabilirsiniz.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam