HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Avcılar’dan Afyonkarahisar’a Uzanan İyilik Hikayesi

Avcılar’dan Afyonkarahisar’a Uzanan İyilik Hikayesi

31-10-2022

Deniz Feneri Derneği “İyilik Okulu” projesi kapsamında Avcılar Ispartakule Anadolu Lisesi’ndeki 15 öğrenci ve 2 öğretmenin Afyonkarahisar’daki Saraydüzü İlkokulu’na hediyeleri ulaştırıldı.

Avcılar’dan Afyonkarahisar’a Uzanan İyilik Hikayesi

Deniz Feneri Derneği “İyilik Okulu” projesi kapsamında Avcılar Ispartakule Anadolu Lisesi’ndeki 15 öğrenci ve 2 öğretmenin Afyonkarahisar’daki Saraydüzü İlkokulu’na hediyeleri ulaştırıldı.

 

Deniz Feneri Derneği “İyilik Okulu” projesi kapsamında Avcılar Ispartakule Anadolu Lisesi’ndeki 15 öğrenci ve 2 öğretmenin Afyonkarahisar’daki Saraydüzü İlkokulu’na hediyeleri ulaştırıldı.Saraydüzü İlkokulu’nda eğitim gören 26 öğrencimizin kırtasiye ve temizlik malzemesi ihtiyacı karşılandı, çocuklara hediyeler verildi. Deniz Feneri Derneği Afyonkarahisar Temsilciliğimiz tarafından okulun bacaları onarıldı, boyası yapıldı. Öğrencilerin her birine boya, boyama kitabı, okul çantası, basketbol ve futbol topu hediye edildi. Okuldaki sınıflar için 3 büyük harita götürüldü.

 

İyilik Okulu projesi kapsamında binlerce çocuğun hayatına dokunmuş olmanın mutluluğunu tadan Ispartakule Anadolu Lisesi öğrencileri, yaptıkları ziyaret esnasında yardım götürdükleri okulun öğrencileriyle tanışıp kaynaşma fırsatı elde etti.

 

Deniz Feneri Derneği İyilik Okulu Sorumlusu Şakir Toraman yapılan ziyaret esnasında yaşanılanları ve hissettiklerini şu şekilde aktardı:

“Ulaştırdığımız her yardımda aynı sevinci görmenin ve bu sevince ortak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çocukların mutluluğu görmeye değer anlardandı. Çocuklar birbirleriyle kaynaştı, palyaço eşliğinde dans edip eğlendiler. Gerçekleştirdiğimiz projelerin en sevdiğim aşaması icraat kısmı. Orada bulunmak ve çocukların bütün hissettiklerine şahitlik etmek müthiş bir şey. Üniversite dönemimde gönüllü olarak katıldığım programlara şimdi Deniz Feneri personeli olarak katılmak gurur verici. Bütün bağışçılarımıza sağladıkları katkıdan dolayı teşekkür ederiz. Sayenizde biz miniklerimizi, miniklerimiz umudu kucakladılar…”

 

Sizler de iyiliğin yeryüzünü kuşatması ve dünyanın dört bir yanında açılan yaraların sarılması için “İyilik Okulu” projemizde gönüllü olarak yardım çalışmalarımıza katılabilirsiniz.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.