Başkanımız Av.Mehmet Cengiz AkitTv'ye Konuk Oldu | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Başkanımız Av.Mehmet Cengiz AkitTv'ye Konuk Oldu

Başkanımız Av.Mehmet Cengiz AkitTv'ye Konuk Oldu

14-05-2019

"Deniz Feneri ile Ramazan Özel" programının dünkü konuğu Dernek Genel Başkanımız Av.Mehmet CENGİZ'di.

Başkanımız Av.Mehmet Cengiz AkitTv'ye Konuk Oldu

Akit TV ekranlarında Deniz Feneri ile Ramazan Özel programı önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Her gün saat 18.00'de canlı olarak ekranlara gelen programın konuğu Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet CENGİZ oldu. 

 

Kuruluşundan itibaren Deniz Feneri'nin iyilik hikayesini anlatan Başkanımız, 2008 yılında derneğimize yapılan uluslararası komployu bir kez daha açıklama fırsatı buldu. Cengiz, "Bu olay, içinde uluslararası güçlerin, malum medyanın, bir siyasi partinin ve ülkemize 15 Temmuz'da fiili olarak da müdahale etmeye çalışan hain yapının ortaklaşa yaptığı bir operasyondu. Aynı zamanda devletimize, hükümetimize yapılmış ilk kalkışma idi. Elhamdüllillah derneğimiz uzunca bir süre devam eden yargılamalar, sorgulamalar, polis ve maliye denetimlerinden alnının akıyla çıktı. Türkiye'de görülmemiş bir şekilde kısa süre içinde tam 4 kez ve farklı ekiplerle denetlemelere tabi tutulduk ve en sonunda haklılığımız, suçsuzluğumuz, işlerimizi doğru ve yasalara uygun olarak yaptığımız tescil edildi. Adaletimiz en son takipsizlik kararı vererek derneğimizi akladı ancak o günlerde medya tarafından oluşturulan algı neticesinde, karalamalar, yaftalamalar, su-i zanlar bugün bile bazı kesimlerde devam ediyor. Ancak biz biliyoruz ki Türk halkının çoğunluğunun gönlünde Deniz Feneri'nin hala müstesna bir yeri var. Biz bunu yurt içindeki ve yurt dışındaki gezilerimizde görüyoruz." dedi.  

 

Deniz Feneri'nin Asya'dan Balkanlar'a, Ortadoğu'dan Afrika'ya yaptığı faaliyetlerin konuşulduğu program ilgiyle izlendi. 

 

Programı izlemek için tıklayın;

 

https://webtv.akittv.com.tr/deniz-feneri-ile-ramazan-ozel/deniz-fenerinin-afrikadaki-faaliyetleri-8780

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.