Haberler

Bayburt Geçici Giyim Mağazamız Açıldı

02-05-2024

Deniz Feneri Derneği olarak Geçici Giyim Mağazalarımıza yenisini eklemenin mutluluğu içerisindeyiz.

Deniz Feneri Derneği olarak Geçici Giyim Mağazalarımıza yenisini eklemenin mutluluğu içerisindeyiz. Bayburt’ta açılan Geçici Giyim Mağazası sayesinde bölgede yaşayan ihtiyaç sahibi binlerce kardeşimiz eksiklerini kendi zevkine göre tamamlayabilecek.

Doğu Anadolu Temsilciliğimizin çalışmaları sonucu faaliyete geçen Bayburt Geçici Giyim Mağazamızdan Bayburt ve Gümüşhane’de yaşayan ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz faydalanabilecek. İhtiyaç sahibi olduğu belirlenen 5000 ferdin mağazadan faydalanması planlanıyor. Kurban Bayramı öncesinde çocuklara bayramlık kıyafetleri de teslim edilmiş olacak. Mağazanın 1 ay hizmet vermesi planlanıyor.

Mağaza açılışına Bayburt Belediye Başkan Yardımcısı, Bayburt Vali Yardımcısı, Deniz Feneri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Yıldız, Sivil Toplum Kuruluşları başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Deniz Feneri Derneği gönüllüleri katıldı.

Deniz Feneri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Yıldız Beyefendi açılışı yapılan mağaza hakkında duygu ve düşüncelerini şu şekilde aktardı:

“Deniz Feneri ailesi olarak son zamanlarda geçici giyim mağazalarımızın illerdeki açılışını hızlandırdık. Bu vesileyle Bayburt’ta mağaza açılışımızı gerçekleştirdik. Bayburt’ta hedef Bayburt ve Gümüşhane’deki ihtiyaç sahiplerine ulaşmak. Belirlenen 5000 kişiye bir ay içerisinde ihtiyaçlarını teslim etmeyi planlıyoruz. Açılışımıza katılan ve mağazamızın açılmasında emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum. Mağaza açılışlarımız desteklerinizle devam edecek.”

Sizler de “Geçici Giyim Mağazalarımızın” mağaza giderlerine destek olmak için dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

Toplam