Haberler

Bosna'dan Derneğimize Anlamlı Ziyaret

14-05-2024

Deniz Feneri Derneği’nin yıllardır Bosna Hersek’te birlikte çalıştığı ve projeler yürüttüğü Bosna Uluslararası Dayanışma Formu Başkan Yardımcısı Elmedın Skrebo ve Uluslararası Çalışmalar Türkiye Sorumlusu Semir Garip derneğimizi ziyaret etti.

Bosna bizim için gönül bağımızın hiç kopmadığı bir memleket. Deniz Feneri Derneği olarak hem Bosna’da hem de Türkiye’de yaşayan Bosnalı kardeşlerimizle yıllardır ilişki içerisindeyiz. Bu ilişkinin kuvveti her geçen gün artıyor.

Derneğimizin Bosna’da yaptığı yardımlara teşekkür etmek ve önümüzdeki yardım süreçlerini görüşmek amacıyla derneğimize gelen ziyaretçiler, yapılan yardımlardan dolayı Deniz Feneri ailesine teşekkür belgesi takdim ettiler.

Ziyarette Deniz Feneri Derneği adına Genel Sekreter Ali Karayılan, Genel Müdür Fatih Şanal ve Bağışçı İlişkileri Müdürü Hayrettin Akbaba Beyefendi bulundu. Ziyaret esnasında Bosna’da yürütülen çalışmalar istişare edildi. Bundan sonra yapılabilecek projeler konuşuldu.

Ziyaret sonunda teşekkür belgesiyle birlikte Duja Kabul Merkezi barınanları tarafından atölyelerde yapılan saat hediye edildi.

Toplam