HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Bursa Gönüllüleri İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım Ulaştırdı

Bursa Gönüllüleri İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım Ulaştırdı

18-11-2021

Deniz Feneri Derneği Bursa Temsilciliği, sosyal incelemeleri tamamlanan 470 ihtiyaç sahibi ailemize gönüllülerimizle beraber gıda yardımı ulaştırdı.

Deniz Feneri Derneği Bursa Temsilciliği, sosyal incelemeleri tamamlanan 470 ihtiyaç sahibi ailemize gönüllülerimizle beraber gıda yardımı ulaştırdı.

 

Osmangazi, Yıldırım, Keles, Gürsu ve Nilüfer’de gerçekleştirilen yardım çalışmasında bir ailenin ihtiyaç duyduğu temel gıdaların neredeyse tamamını kapsayan kumanyalarımız ailelere takdim edildi.

 

Dağıtımı gerçekleştirilen bir adet gıda kolisinde; bezelye konserve, bisküvi, bulgur, makarna, çay, puding, çokokrem, kırmızı mercimek, hazır çorba, nohut, pirinç, salça, sıvı yağ, şehriye, toz şeker, tuz, un ve zeytin bulunuyor.

 

Deniz Feneri Derneği Bursa Temsilciliği Personeli Yunus Aydemir, kumanya dağıtımı esnasındaki hislerini şöyle ifade etti:

“Yardım esnasında erzaklarını teslim alan aileler aslında bizler tarafından hatırlandıkları için de ayriyeten seviniyorlar. Bizlere, bağışçılarımıza ve derneğimize teşekkürlerini iletiyor ve dua ediyorlar. Gönüllülerimiz ise dağıtım esnasında huzur bulduklarını, derneğimiz vasıtasıyla ulaşılan ihtiyaç sahibi ailelere yardım ettikleri için mutlu olduklarını ifade ediyorlar. Bu çalışmalar vesilesiyle halimize şükretmemiz gerektiğini hatırlıyor ve yine bu çalışmaların artarak devam edebilmesi için mücadele etmemiz gerektiğini biliyoruz.”

 

Kumanya dağıtımında gönüllü olarak çalışan Muhammed Has, Enes Hoşo, Mehmet Arslanoğlu, Nurullah Danışman, İbrahim Demir, Nihat Altun, Hatice Danışman, Hatice Gürbuğa, Yücel Gürbuğa ve Muhammed Safa Duman’a teşekkürü borç biliriz.

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.