HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Bursa’da Öğrencilere Kışlık Giysi Yardımı

Bursa’da Öğrencilere Kışlık Giysi Yardımı

03-11-2021

Deniz Feneri Derneği Bursa Temsilciliği, “Çocuklar Üşümesin” projesi kapsamında Bursa Keles, Orhaneli, Büyükorhan ilçesindeki okullara kışlık giysi ulaştırdı. 

Bursa’da Öğrencilere Kışlık Giysi Yardımı

Deniz Feneri Derneği Bursa Temsilciliği, “Çocuklar Üşümesin” projesi kapsamında Bursa Keles, Orhaneli, Büyükorhan ilçesindeki okullara kışlık giysi ulaştırdı. Yardım çalışması kapsamında 7 okulda tespit edilen ihtiyaç sahibi 336 öğrenciye mont, bot ve bere yardımı yapıldı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Narin Beyefendi ve Deniz Feneri yetkilileri tarafından merkez ve köy okullarında yapılan taramalar sonucu ihtiyaç sahibi öğrenciler belirlendi. Tespit edilen öğrencilere Deniz Feneri Derneği Bursa Temsilcisi Ali Duman, Dernek Yetkilisi Yunus Aydemir ve Gönüllü Muhammed Has ile İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Atalay Tokat ve Bağışçımız Barbaros Yerli Beyefendiler kışlık ihtiyaçlarını takdim ettiler.

 

Deniz Feneri Derneği Bursa Temsilcisi Ali Duman Beyefendi, yardım çalışması ardından görüşlerini şu şekilde ifade etti:

“Yardım esnasında öğrencilerimizin sevinçleri yüzlerinden okunuyordu. Hep beraber bizlere ve bu iyiliğin çatısı olan kurumumuza teşekkür ettiler. Bir çocuğumuz üzerine giydiği giysiyi yine bize göstererek ne kadar yakıştığını dile getirdi ve teşekkür etti. Bağışçılarımızla beraber hem duygulandık hem de çok sevindik. Bağışçılarımız da derneğimiz vesilesi ile yardımlarının doğru yerlere ulaştığını belirterek teşekkür ettiler.”

 

 

 

 

Sizler de, 200 ₺ karşılığında 1 mont, 1 kazak, 1 bot ve 1 pantolondan oluşan giyim setimizi ihtiyaç sahibi bir evladımıza ulaştırabilir veya GİYİM yazıp 5560’a SMS göndererek “Çocuklar Üşümesin” kampanyamıza 10 ₺ bağışta bulunabilirsiniz. 

 

GİYİM YARDIMI YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ....

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.