HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Çocuklar Üşümesin

Çocuklar Üşümesin

05-10-2021

Deniz Feneri Derneği Doğu Anadolu Temsilciliği, Bayburt iline bağlı Adabaşı köyündeki Kur’an kursuna ziyarette bulunarak 43 ihtiyaç sahibi öğrenciye giyim yardımı ulaştırdı.

Çocuklar Üşümesin

Deniz Feneri Derneği Doğu Anadolu Temsilciliği, Bayburt iline bağlı Adabaşı köyündeki Kur’an kursuna ziyarette bulunarak 43 ihtiyaç sahibi öğrenciye giyim yardımı ulaştırdı. Bir çocuğun kış şartlarında ihtiyaç duyacağı tüm giysileri kapsayan yardım ile yavrularımız kışı sevinçle karşılayabilecekler.

 

Erzurum iline bağlı Toprakkale ve Canören köylerindeki ilkokulları ziyarette bulunan temsilcimiz 100 ihtiyaç sahibi öğrenciye giyim yardımı ve “İyi ki Varsınız Çocuklar” hediye paketi ulaştırdı. Evlatlarımız, kış gelmeden önce ulaştırılan giysiler ve hediye paketi içinden çıkan çikolata ve şekerlemeler ile bayram sevinci yaşadılar.

 

Muş iline bağlı köylerde ise geçim sıkıntısı yaşayan 100 ailemize gıda yardımı yapıldı. Gıda yardımı kapsamında dağıtımı gerçekleşen kumanyalar ile bir ailenin genel mutfak ihtiyaçlarının tamamı karşılanıyor.

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.