HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Feneri Ankara Şube'den Şehit Ailelerine Plaket Takdimi

Deniz Feneri Ankara Şube'den Şehit Ailelerine Plaket Takdimi

21-10-2021

Deniz Feneri Derneği “1000 Şehit 1000 Su Kuyusu” projesi kapsamında adına su kuyusu açılan şehitlerin ailelerine berat ve plaket takdimlerine devam ediyor.

Deniz Feneri Ankara Şube'den Şehit Ailelerine Plaket Takdimi

Deniz Feneri Derneği “1000 Şehit 1000 Su Kuyusu” projesi kapsamında adına su kuyusu açılan şehitlerin ailelerine berat ve plaket takdimlerine devam ediyor.

 

Karaman Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde gerçekleştirilen plaket takdim töreninde ildeki şehit ailelerine, sayın Vali Yardımcımız Kamuran Mustafa Ballı ve Sosyal Hizmet İl Müdürü Servet Türegün ile birlikte Deniz Feneri Ankara Şubemizden Ahmet Karademir ve Ömer Sadık Kendir tarafından Afrika’da açılan su kuyularının görsellerinin bulunduğu plaket ve berat takdimi yapıldı.

 

 

Törende duygularını dile getiren Vali Yardımcısı Kamuran Mustafa Ballı, Deniz Feneri’nin, insani yardım faaliyetlerinde bir marka olduğunu, ülkemizde ve farklı coğrafyalardaki ihtiyaç sahibi insanlara iyilik götürmeye devam ettiğini belirterek, böyle güzide bir markanın şehitlerimize ve ülkemize hizmet eden böyle güzel bir projede yer almasından dolayı Deniz Fenerini tebrik etti.

 

 

Şehit Uzman Onbaşı Mehmet Kızılca adına Mali’de açılan su kuyusunun görsellerinden oluşan plaket ve beratını şehidimizin babası Mustafa Kızılca’ya ve annesine takdim ettik.

 

 

Şehit Polis Hakan Yılmaz adına Benin’de açılan su kuyusunun görsellerinden oluşan plaket ve beratını şehidimizin eşi Tuba Yılmaz’a takdim ettik.

 

 

Şehit Polis Memuru Muhammed Ali Mevlüt Dündar adına Kamerun’da açılan su kuyusunun görsellerinden oluşan plaket ve beratını şehidimizin annesi Gülten Dündar’a takdim ettik.

 

 

Projemize yapacağınız yardımlarla ister bir su kuyusunu üstlenebilir, isterseniz bir kuyunun yapılmasına katkıda bulunabilirsiniz. Şehitlerimizin adını taşıyacak kuyularımız bağışlarınızla tamamlanacak ve onların aziz hatıraları vesilesiyle Afrika’da hayat mücadelesi veren kardeşlerimize sağlıklı ve güvenilir su kaynağı olacaktır. Yurdumuzu yaşatmak adına kahramanca can veren şehitlerimiz, kuraklığın pençesinde yaşam mücadelesi veren kardeşleri tarafından dualarla anılacaktır.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.