HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Feneri Derneği’nden Gebze Belediyesi’ne Ziyaret

Deniz Feneri Derneği’nden Gebze Belediyesi’ne Ziyaret

03-11-2021

Deniz Feneri Derneği Genel Merkez ve Kocaeli Temsilciliği yetkilileri tarafından Gebze Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirildi.

Deniz Feneri Derneği Genel Merkez ve Kocaeli Temsilciliği yetkilileri tarafından Gebze Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirildi.

 

Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz, Deniz Feneri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Reyhan Esen ve Muhammet Ammar Çetin ile Deniz Feneri Derneği Kocaeli Temsilcisi Şenol Tiryaki’nin gerçekleştirdiği ziyarette derneğimizin genel projeleri ve il temsilciliğimizin organize ettiği çalışmalar hakkında bilgi verildi.

 

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü İbrahim Pehlivan ve Av. İrfan Öge ile bir araya gelen yetkililerimiz, Gebze’deki aileler ve yurtdışında gerçekleştirilen projelerimiz ile alakalı istişarelerde bulundu.

 

Ziyaret sonrası yaptıkları paylaşımda Gebze Belediye Başkanı Sn. Zinnur Büyükgöz Beyefendi “Deniz Feneri Derneği’ni, Gebze Belediyesi Bilim ve Sanat Merkezi’mizde ağırladık. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum.” ifadelerinde bulundular.

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.