HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Feneri Geçici Giyim Mağazalarının Yeni Durağı Giresun!

Deniz Feneri Geçici Giyim Mağazalarının Yeni Durağı Giresun!

19-11-2022

Deniz Feneri Derneği birçok ihtiyaç sahibinin giyim ve gıda ihtiyacını karşılamak amacıyla açtığı geçici giyim mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Giresun Geçici Giyim Mağazası’nın açılışı büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

Deniz Feneri Geçici Giyim Mağazalarının Yeni Durağı Giresun!
Deniz Feneri Derneği birçok ihtiyaç sahibinin giyim ve gıda ihtiyacını karşılamak amacıyla açtığı geçici giyim mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Giresun Geçici Giyim Mağazası’nın açılışı büyük bir coşkuyla gerçekleşti.
 
Açılışı gerçekleştirilen mağazadan 500 aile 2.300 ferdin giyim ihtiyacı karşılanacak. Bununla birlikte ihtiyaç sahibi ailelere gıda, temizlik malzemesi ve yetim çocuklara hediye paketi dağıtılacak.
 
Yoğun ilgi gören açılışa Giresun Belediye Başkanı, Giresun İl Müftüsü, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürü, Buluncak Belediye Başkan Yardımcısı, Gençlik ve Spor Bakanlığı İl Müdür Yardımcısı, Ak Parti İl Başkanı, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı, Giresun Belediye Başkan Yardımcıları, Diyanet-Sen Başkanı, Memur-Sen Başkanı, Eynesil Milli Eğitim Müdürü, İHH Giresun İl Başkanı, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü, Ensar Vakfı Başkanı, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı, AFAD İl Başkanı, Göç İdaresi İl Müdürü, Deniz Yıldız Derneği Başkanı, Beşir Derneği Başkanı, Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı, Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü, Deniz Feneri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Yıldız, Deniz Feneri Derneği İstanbul Şube Başkanı Rasim Karagül, STK Temsilcileri ve Giresun gönüllülerimiz katılım sağladı.
 
Deniz Feneri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Yıldız Beyefendi yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:
 
“İnsanın tabiatında iyilik yapmak vardır. Bu iyilikler yakın çevreden başlayıp birçok kişiye ulaşmamıza vesile olabilir. Hem yurt içinde hem de yurt dışında yürüttüğümüz çalışmalar büyüyerek devam ediyor. 26 yıl önce yolculuğuna başlayan Deniz Feneri Derneği 81 il 65 ülkede yardım faaliyetlerini sürdürmektedir. Bugün de Giresun’dayız. Bağışçılarımıza teşekkürü borç biliyoruz. Son bir yılda açmış olduğumuz 13. Giyim Mağazası olan mağazamız, burada yaşayan yüzlerce kardeşimizin ihtiyacını giderecek. Bizlere emanet edilen bağışlarınız, mağazalarımız sayesinde gerçek sahiplerini buluyor. Bir sonraki açılışımız Kahramanmaraş’ta olacak.”
 
Selamlama konuşmasını yapan Deniz Feneri Derneği Giresun Temsilcisi Yusuf Tanış, duygu ve düşüncelerini şu şekilde aktardı:
 
Deniz Feneri Derneği Giresun Temsilciliği gönüllü olarak yaklaşık 22 yıldır hizmet vermektedir. Temsilciliğimiz Giresun ve çevresindeki illerde yardım faaliyetlerini duraksamadan devam ettirmekte. İki yıl önce açmaya niyetlendiğimiz Giyim Mağazamıza bugün kavuşmuş bulunmaktayız. Başta Deniz Feneri Derneği bağışçılarına olmak üzere mağazamızın açılmasında emeği olan herkese teşekkürlerimizi iletiyorum.”
 
Sizler de Geçici Giyim Mağazalarımıza “Çocuklar Üşümesin” ve “Gıda Yardımı” projelerine katkıda bulunarak destek olabilir; ihtiyaç sahibi ailelerimizin yüzünü güldürebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.