HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Feneri Her Perşembe Hilal TV Ekranlarında

Deniz Feneri Her Perşembe Hilal TV Ekranlarında

29-04-2014

Deniz Feneri Derneği İletişim Koordinatörü Recep Koçak´ın sunduğu Deniz Feneri Programı, her hafta Perşembe akşamları Hilal TV Deniz ...

Deniz Feneri Her Perşembe Hilal TV Ekranlarında

Deniz Feneri Derneği İletişim Koordinatörü Recep Koçak´ın sunduğu Deniz Feneri Programı, her hafta Perşembe akşamları Hilal TV ekranlarında. Deniz Feneri´nin canlı yayını saat 20.15´te başlıyor.

Deniz Feneri Derneği İletişim Koordinatörü Recep Koçak´ın sunduğu Deniz Feneri Programı, her hafta Perşembe akşamları Hilal TV ekranlarında. Deniz Feneri´nin canlı yayını saat 20.15´te başlıyor. Bu haftaki yayında; Deniz Feneri İstanbul Şube Koordinatörü Yusuf Baykal program konuğu olacak. Ardından, İstanbul Sultanbeyli´de yaşayan Senai Sakallı´nın hikayesi ekrana gelecek. Senai Bey, Ramazan Ağabey´in sorularını yanıtlayacak. Programın haberler bölümünde, Deniz Feneri Antalya Temsilciliği tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen hasta çocuklara ziyaret ve hediye dağıtımından görüntüler ve Derneğin yeni projesi İyilik Okulu´yla ilgili etkileyici kareler ekrana gelecek. Program haftalık faaliyet raporu ile sona erecek.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.