Diyarbakırlı Gençlere Hediyemiz Kur'an Oldu | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Diyarbakırlı Gençlere Hediyemiz Kur'an Oldu

Diyarbakırlı Gençlere Hediyemiz Kur'an Oldu

11-03-2019

İHL öğrencileri ve Müdür ve Öğretmenleri ile Diyarbakır Kayapınar İHL'de buluştuk. 

Diyarbakırlı Gençlere Hediyemiz Kur'an Oldu

Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza ve gençlerimize iyiliği sevdirme, onlarla iyilikte buluşma ve gençleri aktif birer iyilik elçisi yapma projemiz olan İyilik Okulu kapsamında bu kez durağımız Diyarbakır'dı. 

 

Diyarbakır Kayapınar Kız İHL'de öğrenci kardeşlerimize, ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında 23 yıldır yürüttüğümüz iyilik faaliyetlerini anlatıp daha sonra onlara hediyelerin en güzeli olan Kur'an-ı Kerimler hediye ettik.

 

Programımız daha sonra Diyarbakır merkez ve ilçelerinden gelen 85 İmam Hatip Lisesi müdür ve öğretmen temsilcileri ile "İyilik Okulu" toplantısı kapsamında devam etti. Toplantımıza Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Bulut, MEB Din Öğretimi Şube Müdürü Burhan Özdemir, ÖNDER Diyarbakır İl Başkanı İbrahim Gökdemir ve ev sahibimiz Kayapınar Kız İHL Müdürü Vehbi Mustafaoğlu iştirak etti. Derneğimizi İstanbul Şube Koordinatörü Yusuf Baykal ve Yönetim Vekilimiz Recep Koçak temsil ettiler.

 

Verimli ve samimi bir ortamda geçen toplantıda İyilik Okulu çalışmalarının en kısa zamanda Diyarbakır merkez ve ilçelerinde de başlanması kararı alındı. 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.