HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Doğu Anadolu Temsilciliğimizden Akülü Araç ve Ev Eşyası Yardımı

Doğu Anadolu Temsilciliğimizden Akülü Araç ve Ev Eşyası Yardımı

07-05-2022

Deniz Feneri Derneği Doğu Anadolu Temsilciliği, Erzurum’da ikamet eden engelli kardeşimize akülü araç yardımında bulundu.

Doğu Anadolu Temsilciliğimizden Akülü Araç ve Ev Eşyası Yardımı

Deniz Feneri Derneği Doğu Anadolu Temsilciliği, Erzurum’da ikamet eden engelli kardeşimize akülü araç yardımında bulundu. Sosyal incelemeler sonucunda ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen aileye ev eşyası, gıda ve giyim yardımları ile birlikte “İyi ki Varsınız Çocuklar” hediye paketi teslim edildi.

 

Engelli kardeşimiz ve ailesinin durumunu haber alarak gerekli çalışmaları gerçekleştiren Deniz Feneri Derneği Doğu Anadolu Temsilcisi Ömer Sait Aksoy Beyefendi yardım çalışması ile alakalı duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti:

 

“Yarım ulaştırdığımız ailemizin durumu hepimizi etkiledi. Akülü araç ve ev ihtiyaçlarının teslimi ile yaşadıkları mutluluğa şahit olmak muhteşem bir andı bizler için. Bayram öncesi ulaştırılan yardım ile aileye bir nebze de olsa bayram öncesi bir bayram yaşatmış olduk, hamdolsun.”

 

Ailelerimize ulaştırılan bir adet gıda kolisinde; bezelye konserve, bisküvi, bulgur, makarna, çay, puding, çokokrem, kırmızı mercimek, hazır çorba, pekmez, nohut, pirinç, salça, sıvı yağ, şehriye, toz şeker, tuz, un ve zeytin bulunuyor.

 

Bir adet “İyi ki Varsınız Çocuklar” hediye paketinde; hikaye kitabı, çubuk kraker, kek (2 adet), meyve suyu, diş macunu, diş fırçası, tüp kakaolu fındık kreması, granül kaplamalı marşmelov bisküvi (2 adet), çikolata kaplamalı bisküvi (2 adet), kremalı bisküvi (2 adet), oyuncak rubik zeka küpü ve 12’li kurşun kalem boya seti bulunuyor.

 

Sizler de zor şartlar altında hayatlarını sürdüren kardeşlerimize “Bir Hayat Kurtar” projemize katkıda bulunarak yardım edebilir, zorluk ve engelleri iyilikle aşmaya destek olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.