HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Doğu Anadolu Temsilciliğinden Şehit Ailelerine Ziyaret

Doğu Anadolu Temsilciliğinden Şehit Ailelerine Ziyaret

12-10-2021

Deniz Feneri Derneği Doğu Anadolu Temsilciliği tarafından Bayburt, Muş ve Van’da gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında dört şehidimizin ailesine plaketleri takdim edildi.

Deniz Feneri Derneği Doğu Anadolu Temsilciliği tarafından Bayburt, Muş ve Van’da gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında dört şehidimizin ailesine plaketleri takdim edildi.
 
Şehit Polis Murat Yılmaz adına Togo’da açılan su kuyusunun plaketi Muş Valimiz İlker Gündüzöz ve Doğu Anadolu Temsilciliği yetkilisi Ömer Çevik tarafından şehidimizin babası Nazım Yılmaz’a takdim edildi.
 
 
 
Şehit Polis Hamit Şahin adına Benin’de açılan su kuyusunun plaketi Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bayburt İl Müdür Yardımcısı Bülent Koçyiğit ve Doğu Anadolu Temsilciliği yetkilisi Ömer Sait Aksoy tarafından şehidimizin babası Yılmaz Şahin’e takdim edildi.
 
 
 
Şehit Polis Soner İdil adına Benin’de açılan su kuyusunun plaketi Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Van İl Müdür Yardımcısı Mehmet Salih Atlı ve Doğu Anadolu Temsilciliği yetkilisi Ömer Çevik tarafından şehidimizin babası Miktad İdil’e takdim edildi.
 
 
 
Şehit Uzman Çavuş Uğur Sağlam adına Kamerun’da açılan su kuyusunun plaketi Van Erciş Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Hikmetullah Yiğit ve Doğu Anadolu Temsilciliği yetkilisi Ömer Çevik tarafından şehidimizin babası Yaşar Sağlam’a takdim edildi.
 
 
 
Projemize yapacağınız yardımlarla ister bir su kuyusunu üstlenebilir, isterseniz bir kuyunun yapılmasına katkıda bulunabilirsiniz. Şehitlerimizin adını taşıyacak kuyularımız bağışlarınızla tamamlanacak ve onların aziz hatıraları vesilesiyle Afrika’da hayat mücadelesi veren kardeşlerimize sağlıklı ve güvenilir su kaynağı olacaktır. Yurdumuzu yaşatmak adına kahramanca can veren şehitlerimiz, kuraklığın pençesinde yaşam mücadelesi veren kardeşleri tarafından dualarla anılacaktır.
Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.