HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Elazığ Şehitlerinin İsmi Afrika’da Yaşayacak

Elazığ Şehitlerinin İsmi Afrika’da Yaşayacak

06-10-2021

Deniz Feneri Derneği tarafından yürütülen "1000 Şehit için 1000 Su Kuyusu" projesi kapsamında ismine su kuyuları açılan şehitlerin ailelerine beraat takdimleri devam ediyor.

Elazığ Şehitlerinin İsmi Afrika’da Yaşayacak

Deniz Feneri Derneği tarafından yürütülen "1000 Şehit için 1000 Su Kuyusu" projesi kapsamında ismine su kuyuları açılan şehitlerin ailelerine beraat takdimleri devam ediyor. Elazığ ilindeki berat takdimleri Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Elazığ İl Şehit Aileleri Sorumlu Müdürü Erkan Sertkaya, Elazığ Valiliğine bağlı görevliler ve Deniz Feneri gönüllüleri Osman Gür ve Ömer Çevik tarafından yapıldı.

 

Şehit Uzman Çavuş Muhammet Ata Kıratlı adına Togo’da açılan su kuyusunun plaketi Doğu Anadolu Temsilciliğimizden Ömer Çevik ve Osman Gür tarafından şehidimizin babası Hasan Kıratlı’ya takdim edildi.

 

 

Şehit Polis Hüseyin Göral adına Togo’da açılan su kuyusunun plaketi Doğu Anadolu Temsilciliğimizden Ömer Çevik ve Elazığ Gönüllümüz Osman Gür tarafından şehidimizin kardeşi Haluk Göral’e takdim edildi.

 

 

Şehit Polis Mustafa Yıldırım adına Kamerun’da açılan su kuyusunun plaketi Doğu Anadolu Temsilciliğimizden Ömer Çevik ve Elazığ Gönüllümüz Osman Gür tarafından şehidimizin babası Hulusi Yıldırım’a takdim edildi.

 

 

Şehit Polis Yakup Kılınç adına Togo’da açılan su kuyusunun plaketi Doğu Anadolu Temsilciliğimizden Ömer Çevik ve Elazığ Gönüllümüz Osman Gür tarafından şehidimizineşi Özgül Kılınç’a takdim edildi.

 

Projemize yapacağınız yardımlarla ister bir su kuyusunu üstlenebilir, isterseniz bir kuyunun yapılmasına katkıda bulunabilirsiniz. Şehitlerimizin adını taşıyacak kuyularımız bağışlarınızla tamamlanacak ve onların aziz hatıraları vesilesiyle Afrika’da hayat mücadelesi veren kardeşlerimize sağlıklı ve güvenilir su kaynağı olacaktır. Yurdumuzu yaşatmak adına kahramanca can veren şehitlerimiz, kuraklığın pençesinde yaşam mücadelesi veren kardeşleri tarafından dualarla anılacaktır.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.