HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Erdoğan İşçi Muradına Kavuştu

Erdoğan İşçi Muradına Kavuştu

23-12-2014

Yıllardır emekli olmaya çalışan Erdoğan İşçi, Deniz Feneri’nin “Bir Hayat Kurtar” projesi aracılığı ve hayırseverlerin destekleriyle dileğine kavuştu. 

İlgili Projeye Git
Bir Hayat Kurtar

Yıllardır emekli olmaya çalışan Erdoğan İşçi, Deniz Feneri’nin “Bir Hayat Kurtar” projesi aracılığı ve hayırseverlerin destekleriyle dileğine kavuştu.

 

Deniz Feneri Derneği’nin uzun yıllardır sürdürdüğü ”Bir Hayat Kurtar”projesi birçok kişiye umut oldu. Bu proje aracılığıyla pek çok kişi dileğine kavuştu, derdinden kurtuldu.  Erdoğan İşçide dileği “Bir Hayat Kurtar” projesiyle gerçekleşen vatandaşlarımızdan birisi. Ağustos ayında “Bir Hayat Kurtar” projesi aracılığıyla hayırseverlerin desteğini isteyen Erdoğan İşçi, 60 yaşında ve 4 yıldır şeker, tansiyon ve kalp hastası. Şeker hastalığı sebebiyle sağ gözünü kaybetmiş olan 3 çocuk babası İşçi’nin tek isteği, eksik primlerini SGK’ya yatırarak emekli olmaktı.

 

Emeklilik isteğinin gerçeklemesi için gerekli olan 6000 TL, kısa süre içerisinde Deniz Feneri’nin hayırseverleri tarafından karşılanan Erdoğan İşçi, emekli maaşını almaya başladı.

 

 

 

 

 

17, 15 ve 12 yaşında üç çocuğunun üçü de okuyan ve maddi yetersizlikler sebebiyle aylardır kirasını ve faturalarını ödeyemeyen İşçi, artık ailesinin ve evinin ihtiyaçlarını kimseye muhtaç olmadan karşılayabilecek.

 

Erdoğan İşçi ve ailesinin hayatlarının güzelleşmesine vesile olan hayırseverlerimize, İşçi ailesi adına teşekkür ederiz.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.