HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Gaziantep ve Kahramanmaraş’ta Deniz Feneri Öğrencileri Sevindirildi

Gaziantep ve Kahramanmaraş’ta Deniz Feneri Öğrencileri Sevindirildi

20-11-2021

Deniz Feneri Derneği Gaziantep Temsilciliği’miz, derneğimiz tarafından Gaziantep ve Kahramanmaraş’ta inşa edilen okullara ziyarette bulunarak öğrencilere hediyeler verdi. 

Gaziantep ve Kahramanmaraş’ta Deniz Feneri Öğrencileri Sevindirildi

Deniz Feneri Derneği Gaziantep Temsilciliği’miz, derneğimiz tarafından Gaziantep ve Kahramanmaraş’ta inşa edilen okullara ziyarette bulunarak öğrencilere hediyeler verdi. İhtiyaç sahibi öğrencilere giysi ve çanta ulaştırılırken okullarda bulunan tüm öğrencilere “İyi ki Varsınız Çocuklar” paketi hediye edildi.

 

Gaziantep Şehitkamil Kozluyazı Köyü’nde bulunan Kozluyazı Deniz Feneri İlkokulu öğrencilerine 112 adet “İyi ki Varsınız Çocuklar” paketi, 784 parça kıyafet ve 50 adet çanta takdim edildi.

 

Kahramanmaraş Afşin Küçük Tatlar, Büyük Tatlar ve Koçovası Köyleri’nde bulunan köy okulları ile Küçüktatlar Deniz Feneri İlkokulu ve Küçüktatlar Deniz Feneri Ortaokulu öğrencilerine 164 adet “İyi ki Varsınız Çocuklar” paketi, 1148 parça kıyafet ve 50 adet çanta takdim edildi.

 

Deniz Feneri Derneği Gaziantep Temsilcisi Taha Atar Beyefendi gerçekleştirilen ziyaretler hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Yardımların dağıtımı sırasında çocuklarımızın özellikle çikolata, bisküvi, oyuncak, diş fırçası-macunundan oluşan ‘İyi ki Varsınız Çocuklar’ kolisini aldıklarında sevinçleri görülmeye değerdi. Sanki ayakları yere basmıyordu. Okuldaki bütün yavrularımıza hediye vermemiz ayrıca çok önemliydi. Birisi alırken diğerinin boynu bükük kalmadı. Bunun gibi iyilikleri çoğaltmamız gerekiyor. Çünkü çocukların dünyasında iyiliğin yayılması için bunlara ihtiyacımız var.”

 

Sizler de “İyi ki Varsınız Çocuklar” projemize destek olarak bir çocuğumuzun sevindirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.