HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Gökyüzü Eğitim Kurumları ile İyilik Zamanınında Buluştuk

Gökyüzü Eğitim Kurumları ile İyilik Zamanınında Buluştuk

28-03-2014

Deniz Feneri Derneği İletişim Koordinatörü Recep Koçak, Gökyüzü Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen programda öğrencilere "İyilik...

Gökyüzü Eğitim Kurumları ile İyilik Zamanınında Buluştuk

Deniz Feneri Derneği İletişim Koordinatörü Recep Koçak, Gökyüzü Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen programda öğrencilere "İyilik Zamanı" konulu bir konferans verdi.

Deniz Feneri Derneği İletişim Koordinatörü Recep Koçak, Gökyüzü Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen programda öğrencilere "İyilik Zamanı" konulu bir konferans verdi. Konferansta Deniz Feneri Derneği İstanbul Şubesi Mali İşler Sorumlusu Hazım Öztürk'te hazır bulundu. Gökyüzü Eğitim Kurumları´nın Kurucu Genel Müdürü Dr. Hüseyin Emin Öztürk, Eğitim Uygulama Koordinatörü Kemal Sarı ve Duygu Eğitim Merkezi Sorumlusu Aysun Kurt, Deniz Feneri ekibine ev sahipliği yaptı. Gökyüzü Eğitim Kurumları Deniz Feneri´nin hayata geçirdiği "İyilik Okulu" projesine, "İyilik Zamanı" konferansı ile destekte bulundu. Dün öğleden önce ve öğleden sonra gerçekleştirilen iki konferansta İletişim Koordinatörümüz Recep Koçak öğrencilere görsel materyaller eşliğinde söyleşide bulundu. Sabahki konferansta dördüncü, beşinci, altıncı, yedinci ve sekizinci sınıf öğrencileri yer alırken öğleden sonraki konferansta kolej ve fen liseleri öğrencileri yer aldı. Recep Koçak Bey konferanslarda, öğrencilere iyiliğin, paylaşmanın, yardımlaşmanın ve kardeşliğin gerekliliğini ve güzelliklerini anlattı. Konferanslar esnasında öğrencilere içerisinde iyilik kumbarası ve iyilik günlüğünün bulunduğu hediye paketleri dağıtıldı. Konferansların ardından Gökyüzü Eğitim Kurumları Kurucu Genel Müdürü Dr. Hüseyin Emin Öztürk, Deniz Feneri Derneği İletişim Koordinatörü Recep Koçak´a bir teşekkür plaketi verdi. Deniz Feneri Derneği Suriyeli çocuklar yararına düzenlediği "İyilik Okulu" projesi kapsamında birçok ilde eğitim kurumlarıyla irtibata geçiyor. Hayata geçirilen bu proje ile küçük yaştan itibaren çocuklarımıza, iyiliği ve paylaşmayı sevdirmeye çalışıyoruz. Deniz Feneri, bu projeye katılan çocuklarımızın yaptıkları ve yapacakları yardımlarla, dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşayan kardeşlerine iyiliklerinin ulaştırılmasında aracı oluyor. Gökyüzü Eğitim Kurumları idarecileri, çalışanları ve öğrencilerine nazik ev sahiplikleri ve iyiliğe verdikleri destekten ötürü teşekkür ederiz.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.