HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler İktisat Fakülteli Öğrenciler Deniz Feneri´nde Buluştu

İktisat Fakülteli Öğrenciler Deniz Feneri´nde Buluştu

28-05-2014

Deniz Feneri dün akşam İstanbul´un çeşitli üniversitelerinde eğitim gören ve Anadolu Gençlik Derneği´nde teşkilat faaliyetlerinde ...

İktisat Fakülteli Öğrenciler Deniz Feneri´nde Buluştu

Deniz Feneri dün akşam İstanbul´un çeşitli üniversitelerinde eğitim gören ve Anadolu Gençlik Derneği´nde teşkilat faaliyetlerinde bulunan İktisat Fakülteli gençlerle yemekte buluştu.

Deniz Feneri dün akşam İstanbul´un çeşitli üniversitelerinde eğitim gören ve Anadolu Gençlik Derneği´nde teşkilat faaliyetlerinde bulunan İktisat Fakülteli gençlerle yemekte buluştu. Derneğin Zeytinburnu´nda bulunan genel merkezinde gerçekleşen programa, Deniz Feneri´ni temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Durmuş ve İletişim Koordinatörü Recep Koçak katıldı. Misafirlerimize öncelikle akşam yemeği ikramında bulunuldu, akşam yemeğinin ardından konferans salonumuzda bir sinevizyon gösterimi yapıldı. Sinevizyon gösteriminin bitiminden sonra İletişim Koordinatörü Recep Koçak, konuk öğrencilere Deniz Feneri Derneği´ni anlattı ve yapılan faaliyetler ile ilgili bilgiler verdi. Recep Koçak´ın konuşmasının ardından akşam namazının kılınmasıyla beraber program sona erdi.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.