HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler İyilik Gönüllüsü Gençler, Kardeşlerini Ziyaret Etti

İyilik Gönüllüsü Gençler, Kardeşlerini Ziyaret Etti

03-11-2021

Deniz Feneri Derneği Kocaeli Temsilciliği Yetkilileri ve Kocaeli Üniversitesi Genç İyilik Gönüllüleri, ilde bulunan üç okula kırtasiye seti ve “İyi ki Varsınız Çocuklar” hediye paketi ulaştırdı.

Deniz Feneri Derneği Kocaeli Temsilciliği Yetkilileri ve Kocaeli Üniversitesi Genç İyilik Gönüllüleri, ilde bulunan üç okula kırtasiye seti ve “İyi ki Varsınız Çocuklar” hediye paketi ulaştırdı.

 

Karapınar, Kızderbent ve Akçat İlköğretim Okulları’na gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında öğrencilere 38 adet kırtasiye ve 38 adet “İyi ki Varsınız Çocuklar” hediye paketi teslim edildi.

 

Dağıtım başlamadan evvel çocuklarımızı selamlayan Deniz Feneri Derneği Kocaeli Temsilcisi Şenol Tiryaki, Deniz Feneri Derneği’ni tanıtan açıklamalarından sonra “Geleceğimizin teminatı olan siz değerli evlatlarımıza, pandemi sonrası yüz yüze eğitimin başlaması ile birlikte, yeni eğitim-öğretim yılının başarılı ve hayırlı olmasını dilerim. Bu kapsamda hayırseverlerimizin desteği ile siz değerli öğrencilerimize okul ihtiyaçlarınız için kırtasiye seti ve sizleri mutlu edebilme adına içerisinde yiyecek, oyuncak ve hikaye kitabının olduğu ‘İyi ki Varsınız Çocuklar’ çocuk paketini Kocaeli Üniversitesi’nde eğitim gören Genç İyilik gönüllüsü abileriniz ile birlikte hediye etmek istiyoruz.” diyerek dağıtımı başlattı.

 

Okul müdürleri ise “Öğrencilerimizi mutlu eden bu hediyelerin hazırlanması ve teslim edilmesine vesile olan tüm hayırseverlere teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.” dedi.

 

Bir adet “İyi ki Varsınız Çocuklar” hediye paketinde; hikaye kitabı, çubuk kraker, kek (2 adet), meyve suyu, diş macunu, diş fırçası, tüp kakaolu fındık kreması, granül kaplamalı marşmelov bisküvi (2 adet), çikolata kaplamalı bisküvi (2 adet), kremalı bisküvi (2 adet), oyuncak rubik zeka küpü ve kurşun kalem boya seti bulunuyor.

 

Bir adet kırtasiye setinde; okul çantası, kurşun kalem, kırmızı kalem, matara, defter, kalemtraş, kalemlik, defter kabı, A-4 A5 defter, para bandı, kuru boya, sulu boya, pastel boya, makas, elişi kağıdı, resim defteri, fon kartonu, kalem ucu, cetvel seti ve silgi bulunuyor.

 

 

 

 

Sizler de bir çocuğun mutluluğuna vesile olmak için 80 TL bağış yaparak “İyi ki Varsınız Çocuklar” paketi, 225 TL bağışta bulunarak kırtasiye seti hediye edebilirsiniz.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.