İyilik Okulu'nun İyilik Halkası Genişliyor | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler İyilik Okulu'nun İyilik Halkası Genişliyor

İyilik Okulu'nun İyilik Halkası Genişliyor

20-11-2019

Milli Eğitim Bakanlığımız ile İyilik Okulu protokolünü, yeni okullar ekleyerek yeniledik.

İyilik Okulu'nun İyilik Halkası Genişliyor

Bu yıl 6. yaşını kutlayan İyilik Okulu projemize bir güzel hediye de Milli Eğitim Bakanlığımız'dan geldi. MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ve ÖNDER ile başlattığımız ve imam hatip orta okulları ve liselerine yönelik İyilik Okulu faaliyetlerine geçtiğimz yıl Özel Öğretim Genel Müdürlüğü'ne bağlı okullar da dahil edilmişti. 14 Kasım 2019 tarihinde imzalanan yeni protokolle İyilik Okulumuz'un halkası daha da genişlemiş  oldu.

 

MEB adına Orta Öğretim Genel Müdürü Sayın Yusuf Büyük ve Genel Başkanımız Av. Mehmet Cengiz arasında imzalanan yeni protokolle, İyilik Okulumuzun faaliyetleri, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'ne ek olarak Orta Öğretim Genel Müdürlüğü, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ve Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü'ne bağlı okulları da kapsayacak.

 

Böylece Ankara Şubemizin uhdesinde devam eden İmam Hatipleri (Anadolu, orta ve lise düzey) ve Özel Okulları kapsayan “Okullarımız İyilikte Yarışıyor” uygulamalı iyilik yarışmamıza bu yıl “Hayat Boyu İyilikte Yarışıyoruz” kategorisi de eklenmiş oldu.

 

Protokolün Deniz Feneri Derneği'ne, Milli Eğitim Bakanlığımız'a, okullarımıza ve iyilik yapacak herkese hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz. İyilik Okulu'nun faaliyetlerinin tüm okullarımızı kapsaması duası ile... 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.