Haberler

Kastamonu Temsilciliği'nden Yangın Mağduru Ailelere Yardım

18-11-2022

Deniz Feneri Derneği Kastamonu Temsilciliği, Ağlı, Taşköprü ve Boyabat'ta evleri yanan afetzedelere yardım elini uzattı.

Deniz Feneri Derneği Kastamonu Temsilciliği, Ağlı, Taşköprü ve Boyabat'ta evleri yanan afetzedelere yardım elini uzattı.

Meydana gelen yangın neticesinde evleri ve eşyalarını kaybeden ailelere ev eşyası, gıda ve giyim yardımı ulaştırıldı. 30 aileye dörder kilodan oluşan adak kurban etleri teslim edildi. İki aileye soba, 12 aileye odun ve kömür ihtiyaçları ulaştırıldı.

Deniz Feneri Derneği Kastamonu Temsilcisi Halit Bitkin yapılan yardım hakkındaki duygu ve düşüncelerini şu şekilde ifade etti:

Yangın felaketi ile karşı karşıya kalan ailelerimiz zor anlar yaşamış. Soğuk kış günlerinin kapıda olduğu bu zamanda ailelere ihtiyaçlarını ulaştırmak için kolları sıvadık. Yuvalarını kaybetmenin üzüntüsüyle günlerini geçiren bu insanlara bağışçılarımızın sayesinde ulaştırdığımız yardımlar teselli oluyor. Yüzlerindeki o mutluluğu görmek yaptığımız işin kıymetini bilmemizi sağlıyor.

Sizler de gıda gibi temel ihtiyaçlarını dahi temin etmekte zorlanan ihtiyaç sahibi ailelerimize destek olmak için “Gıda Yardımı”nda bulunabilir, ihtiyaç sahibi ailelerimizin tebessümüne vesile olacak yeni kıyafetleri onlara ulaştırmamız için de “Giyim Yardımı”nda bulunabilirsiniz.

Toplam