HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Kırıkkale Valiliği’nde Şehit Ailelerimize Plaket Takdimi Gerçekleştirildi

Kırıkkale Valiliği’nde Şehit Ailelerimize Plaket Takdimi Gerçekleştirildi

27-11-2021

Deniz Feneri Derneği “Bin Şehit Bin Su Kuyusu” projesi kapsamında adına su kuyusu açılan şehitlerimizin ailelerine berat ve plaket takdim etmeye devam ediyor.

Kırıkkale Valiliği’nde Şehit Ailelerimize Plaket Takdimi Gerçekleştirildi

Deniz Feneri Derneği “Bin Şehit Bin Su Kuyusu” projesi kapsamında adına su kuyusu açılan şehitlerimizin ailelerine berat ve plaket takdim etmeye devam ediyor.

 

Kırıkkale Valiliğinde gerçekleştirilen plaket takdim töreninde ildeki şehit ailelerine, Sayın Valimiz Bülent Tekbıyıkoğlu ile Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi Yetkilileri Ahmet Karademir ve Ömer Sadık Kendir tarafından Afrika’da açılan su kuyularının görsellerinin bulunduğu plaket ve beratları takdim edildi.

 

 

 

Deniz Feneri ekibini makamında ağırlayan Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu’na “Bin Şehit Bin Su Kuyusu” projesi hakkında bilgi verildi. Törende duygularını dile getiren Vali Tekbıyıkoğlu; Deniz Feneri’nin, ülkemizde ve farklı coğrafyalardaki ihtiyaç sahibi insanlara iyilik götürmeye devam ettiğini belirterek, şehitlerimize ve ülkemize hizmet eden böyle güzel bir projede yer almasından dolayı Deniz Feneri’ni tebrik etti.

 

Şehit Polis Ferhat Bozkurt adına Mali’de açılan su kuyusunun görsellerinden oluşan plaket ve berat şehidimizin annesi Şehri Bozkurt’a takdim edildi.

 

 

Şehit Uzman Jandarma Çavuş Turgay Uğantaş adına Togo’da açılan su kuyusunun görsellerinden oluşan plaket ve berat şehidimizin babası Cemali Uğantaş ve annesine takdim edildi.

 

 

Projemize yapacağınız yardımlarla ister bir su kuyusunu üstlenebilir, isterseniz bir kuyunun yapılmasına katkıda bulunabilirsiniz. Şehitlerimizin adını taşıyacak kuyularımız bağışlarınızla tamamlanacak ve onların aziz hatıraları vesilesiyle Afrika’da hayat mücadelesi veren kardeşlerimize sağlıklı ve güvenilir su kaynağı olacaktır. Yurdumuzu yaşatmak adına kahramanca can veren şehitlerimiz, kuraklığın pençesinde yaşam mücadelesi veren kardeşleri tarafından dualarla anılacaktır.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.