HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Kırtasiye Yardımlarımız Çocukların Yüzlerini Güldürmeye Devam Ediyor

Kırtasiye Yardımlarımız Çocukların Yüzlerini Güldürmeye Devam Ediyor

16-09-2021

Deniz Feneri Derneği Bursa Temsilciliği, okullarda ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen çocuklara kırtasiye yardımında bulundu.

Deniz Feneri Derneği Bursa Temsilciliği, okullarda ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen çocuklara kırtasiye yardımında bulundu.

 

Keles İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Narin’in de eşlik ettiği yardım çalışması kapsamında ilçede bulunan 5 okul ziyaret edildi. Ziyaret edilen okullarda toplam 87 ihtiyaç sahibi öğrenciye eğitim seti ve çocuk paketi ulaştırıldı. Çantalarını sırtına takan çocukların yüzlerindeki gülücükler öğretmenlerin dikkatini çekti.

 

 

Kırtasiye setinde; okul çantası, kurşun kalem, kırmızı kalem, makas, kalemtıraş, sulu, kuru veya pastel boya, silgi, A5 ve A4 boyutunda defterler, not defteri, resim defteri, kalemlik, matara ve cetvel bulunuyor.

 

Deniz Feneri Derneği Bursa İl Temsilcisi Ali Duman “Proje kapsamında ziyarette bulunduğumuz okulların yöneticileri Derneğimizin çalışmaları hakkında bilgi sahibi oluyorlar. Böylelikle iyiliğin çoğalacağını temenni ediyoruz. Kendisine yardım ulaşan çocuklarımızın yüzlerindeki sevinci görmek bizlerin şükrünü arttırıyor. Yapılan çalışma ile alakalı bizlere teşekkürlerini ileten Keles İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Narin ve Keles Kaymakamı Seher Söyler’e iyi dilekleri için şükranlarımı sunarım.” diyerek duygularını ve teşekkürlerini ifade etti.

 

 

Deniz Feneri Derneği, iyiliğin yayılması ve çoğalması için çalışmalarına devam ediyor. Yurdumuzda hiçbir evladımızın imkansızlıktan dolayı derslerinden geri kalmaması için seferber olmaya devam edecek.

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.