HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Kocaeli Temsilciliğimiz Kapı Kapı İyilik Ulaştırıyor

Kocaeli Temsilciliğimiz Kapı Kapı İyilik Ulaştırıyor

09-11-2021

Kocaeli Temsilciliğimiz tarafından sosyal takibi yapılan 51 ailemize gıda, 17 ailemize kırtasiye, 17 ailemize çocuk kolisi dağıtımları gerçekleştirildi.

Kocaeli Temsilciliğimiz Kapı Kapı İyilik Ulaştırıyor

Kocaeli Temsilciliğimiz tarafından sosyal takibi yapılan 51 ailemize gıda, 17 ailemize kırtasiye, 17 ailemize çocuk kolisi dağıtımları gerçekleştirildi.

 

Deniz Feneri Derneği, yurdumuzun dört bir yanında kendileri veya yakınları tarafından yardım talebinde bulunulan ailelerin evlerini ziyaret etmeye devam ediyor. Gerçek ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen aileler tüm temel ihtiyaçları karşılanmak üzere yetkililerimiz tarafından düzenli takip ediliyor.

 

Yardımlar, Deniz Feneri Derneği Kocaeli Temsilcisi Şenol Tiryaki ve görevli Selman Güç tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. Dağıtımlar akabinde İl Temsilcimiz Şenol Tiryaki Beyefendi duygularını şu şekilde ifade etti:

Derneğimizin aylık planladığı yardımlarda, derneğimize talepte bulunan ailelere gıda kolisi dağıtırken yavrularımıza da kırtasiye ve “İyi ki Varsınız Çocuklar” hediye paketi ulaştırdık. Aileler, derneğimize ve yardımların kendilerine ulaştırılmasına vesile olan bağışçılarımıza şükranlarını iletirken, eğitim desteği ve hediye çocuk paketini gören ailelerimizin çocuklarının da sevinçlerine şahitlik etmiş olduk. Özellikle hediye paketlerini alan çocuklarımızın "Bunların hepsi benim mi?” diye sevinç yaşaması bizleri de duygulandırdı. Onun için bizlere bu duyguyu yaşatan değerli bağışçılarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Emeği ve desteği olan tüm hayırseverlerimizden Allah razı olsun inşallah.”

 

Sizler de Kumanya Bağışı projemizle bir ailemize kumanya yardımı yapabilir veya yavrularımıza “Kırtasiye Yardımı” projemizle eğitim desteği, “İyi ki Varsınız Çocuklar” projemizle hediye paketi ulaştırabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.