HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Konya Valiliği’nde Şehit Ailelerimize Plaket Takdimi Yapıldı

Konya Valiliği’nde Şehit Ailelerimize Plaket Takdimi Yapıldı

07-12-2021

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi, Konya şehitlerimizin hatırasını yaşatmak üzere Afrika’da açılan su kuyularına ait plaketleri şehitlerimizin ailelerine Konya Valiliği’nde takdim etti.

Konya Valiliği’nde Şehit Ailelerimize Plaket Takdimi Yapıldı

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi, Konya şehitlerimizin hatırasını yaşatmak üzere Afrika’da açılan su kuyularına ait plaketleri şehitlerimizin ailelerine Konya Valiliği’nde takdim etti.

 

Konya Valiliği Toplantı Salonu’nda tertip edilen törene Konya Vali Yardımcısı Sayın Mehmet Aydın Beyefendi ve T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdürü Sayın İbrahim Akyüz Beyefendi ile Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Yetkilileri Ahmet Karademir ve Ömer Sadık Kendir Beyefendiler iştirak etti.

 

 

 

Törende duygularını dile getiren Vali Yardımcısı Aydın; Deniz Feneri’nin, ülkemizde ve farklı coğrafyalardaki ihtiyaç sahibi insanlara iyilik götürmeye devam ettiğini belirterek, şehitlerimize ve ülkemize hizmet eden böyle güzel bir projede yer almasından dolayı Deniz Feneri’ni tebrik etti. 

 

Konya Meram’dan Merhum Şehit Polis Battal Yıldız adına Kamerun’da açılan su kuyusunun görsellerinden oluşan plaket ve beratı şehidimizin eşi Emine Yıldız’a takdim edildi.

 

 

Konya Selçuklu’dan Merhum Şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Emrah Çelebi adına Togo’da açılan su kuyusunun görsellerinden oluşan plaket ve beratı şehidimizin eşi Sündüz Çelebi’ye takdim edildi.

 

 

Konya Çumra’dan Merhum Şehit Polis Emrah Pekdoğan adına Somali’de açılan su kuyusunun görsellerinden oluşan plaket ve beratı şehidimizin babası Mehmet Pekdoğan ve annesine takdim edildi.

 

 

Konya Ereğli’den Merhum Şehit Uzman Onbaşı Emre Dut adına Mali’de açılan su kuyusunun görsellerinden oluşan plaket ve beratı şehidimizin eşi Arzu Dut’a takdim edildi.

 

 

Konya Seydişehir’den Merhum Şehit Polis Emre Horoz adına Benin’de açılan su kuyusunun görsellerinden oluşan plaket ve beratı şehidimizin eşi Nazife Horoz’a takdim edildi.

 

 

Konya Seydişehir’den Merhum Şehit Uzman Çavuş İsmail Cesur adına Mali’de açılan su kuyusunun görsellerinden oluşan plaket ve beratı şehidimizin babası İbrahim Cesur ve annesine takdim edildi.

 

 

Konya Selçuklu’dan Merhum Şehit Polis Metin Düzgün adına Kamerun’da açılan su kuyusunun görsellerinden oluşan plaket ve beratı şehidimizin babası Harun Düzgün ve annesine takdim edildi.

 

 

Konya Selçuklu’dan Merhum Şehit Polis Ramazan Akyürek adına Kamerun’da açılan su kuyusunun görsellerinden oluşan plaket ve beratı şehidimizin eşi Münire Akyürek’e takdim edildi.

 

 

Konya Çumra’dan Merhum Şehit Polis Selvet Şimşek adına Kamerun’da açılan su kuyusunun görsellerinden oluşan plaket ve beratı şehidimizin babası Ramazan Şimşek ve annesine takdim edildi.

 

 

Bizleri dikkatli bir şekilde dinleyerek çok sıcak ve dostane bir şekilde makamında ağırlayan Sayın Valimize gösterdiği misafirperverlikten ötürü teşekkür ediyoruz.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.