HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

10-08-2019

Dernek Başkanımız Av. Mehmet CENGİZ Bey'in bayram mesajı.

İlgili Projeye Git
Yurt Dışı Kurban Bağışı
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Deniz Feneri Derneği kurulduğundan bugüne kadar milyonlarca mazluma hizmet etmeye, onlara yardım götürmeye devam ediyor. Bayramlar ise bizim için bu güzel faaliyetlerin en üst seviyeye çıktığı özel zamanlardır.

 

Gerek Ramazan dönemi ve Ramazan Bayramı'nda gerekse de Kurban Bayramı'ında ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında mazlum ve mağdurlara el uzatıyor, ulaşabildiğimiz tüm ihtiyaç sahiplerine gidiyoruz. 

 

İşte 11 Ağustos 2019 Pazar günü idrak edeceğimiz Kurban Bayramı da Derneğimiz için heyecanlı ve tatlı bir telaşın olduğu en güzel anlardan biri olacak. 

 

Ülkemizde ve 3 kıtada 30 ülkede gerçekleştireceğimiz Kurban organizasyonumuzda gönüllülerimiz ve görevlililerimiz ülkelere ulaşmaya başladılar. Bağışçılarımızın emanetlerini en güzel şekilde yerine getirmek için canla başla gayret ediyorlar.

 

Genel Başkanımız Av. Mehmet CENGİZ de konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada: "Afrika'dan Asya'ya, Balkanlar'dan Orta Doğu'ya kadar onlarca ülkede onbinlerce müslüman kardeşimizle buluşup, bayramı ümmetle beraber geçirmek için bu yıl da yollara düştük. Ülkemizden aldığımız kurban emanetlerini yerinde bizzat kesmek ve dağıtmak için gönüllülerimiz ve çalışanlarımız gece gündüz çalışacaklar. Başta bağışçılarımıza ve bizi yalnız bırakmayan gönüllülerimize teşekkür ediyorum. Hacla beraber taçlanan Kurban Bayramımız'ın ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa hayır ve beraket getirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyorum. Bu vesiyleyle hac farizasını yerine getiren tüm kardeşlerimizi de buradan selamlıyor, herkesin sağ salim ülkelerine dönmesini temenni ediyorum." dedi. 

 

Cengiz ayrıca bu yıl da her yıl olduğu gibi kurbanların her hangi bir şüpheye yer bırakmayacak şekilde görevlilerimiz nezaretinde kesileceğini, kesimden sonra bağışçılarımıza SMS yoluyla bildirimde bulunulacağını ve bayramdan sonra da kesim görüntülerinin link olarak bağışçılara gönderileceğini yineledi. 

 

Bu arada derneğimiz bayramın ikinci günü (12 Ağustos Pazartesi) saat 14:00'e kadar kurban bağışlarınızı kabul edecek. Web sitemiz üzerinden, 0212 414 6060 nolu çağrı merkezimizden ya da internet bankacılığı üzerinden bağışlarınızı yapabilirsiniz. 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.