Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk
2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! “3. İyilik Okulu Ödülleri” sahiplerini buluyor… AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği “İYİLİĞİN FOTOĞRAFI SANATLA BULUŞUYOR” HABER ARŞİVİ

Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk

22-05-2018

Türk basınını değerli üyeleri ile Geleneksel Medya İftarı'nda buluştuk.

Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk


Deniz Feneri Derneği, 21 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı düzenlediği iftarda medya mensubu bir grup Deniz Feneri dostuyla bir araya geldi.
 

Derneğin İstanbul/Zeytinburnu’nda bulunan genel merkezinde düzenlenen iftara; Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz, Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Durmuş, Dernek Yönetim Kurulu Vekili Recep Koçak, Deniz Feneri’nin Ramazan Ağabeyi İbrahim Uğurlu, Basın Danışmanımız Fevzi Yalçın ve davetliler katıldı.

 

Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz iftarın ardından yaptığı konuşmada, derneğimizin bu günlere geliş hikâyesinde ve iyiliğin kitlelere ulaştırılmasında basının önemine değinen bir konuşma yaptı ve tüm basın mensuplarına teşekkür etti. Çay ve kahve ikramı ve hoş sohbetin ardından misafirlerimiz Deniz Feneri’nden ayrıldılar.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.