HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Memur-Sen İstanbul Yönetimi´ni Misafir Ettik

Memur-Sen İstanbul Yönetimi´ni Misafir Ettik

29-04-2014

Deniz Feneri Derneği ile Memur-Sen İstanbul İl Yönetimi üyeleri, Deniz Feneri´nin Zeytinburnu´ndaki Genel Merkezi´nde düzenlenen bir araya...

Memur-Sen İstanbul Yönetimi´ni Misafir Ettik

Deniz Feneri Derneği ile Memur-Sen İstanbul İl Yönetimi üyeleri, Deniz Feneri´nin Zeytinburnu´ndaki Genel Merkezi´nde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Deniz Feneri Derneği ile Memur-Sen İstanbul İl Yönetimi üyeleri, Deniz Feneri´nin Zeytinburnu´ndaki Genel Merkezi´nde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Cumartesi günü gerçekleşen organizasyonda Deniz Feneri Derneği´ni temsilen Ramazan Ağabey, Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz, Genel Sekreter Nurettin Ertemel, Genel Müdür Ali Karayılan ve İletişim Koordinatörü Recep Koçak, Memur-Sen İstanbul İl Yönetimi Başkanı Durali Baki´nin de yer aldığı heyete ev sahipliği yaptı. Kahvaltıyla başlayan organizasyon, misafirlerle konferans salonunda yapılan toplantı ve Deniz Feneri´nin faaliyetlerinin anlatıldığı bir sunum ile devam etti. Toplantı sırasında, Memur-Sen ile Deniz Feneri´nin işbirliğinde yapılabilecekler istişare edildi. Ardından konuk heyet ile Lojistik merkezimiz ve Giyim Mağazamız gezildi. Bu sırada Genel Müdür Ali Karayılan misafirlere derneğin çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Lojistik merkezinin ve giyim mağazasının gezilmesinin ardından konuklarımız iyi dilek ve temennilerini sunarak derneğimizden ayrıldılar.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.