HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Muğla Şehitleri Afrika'da Anılıyor

Muğla Şehitleri Afrika'da Anılıyor

15-11-2021

Deniz Feneri Derneği Ege Temsilciliği, şehitlerimizin aziz hatırasını Afrika’nın temiz ve güvenilir suya muhtaç bölgelerinde şehitlerimizin adına su kuyusu açarak yaşatmaya devam ediyor.

Deniz Feneri Derneği Ege Temsilciliği, şehitlerimizin aziz hatırasını Afrika’nın temiz ve güvenilir suya muhtaç bölgelerinde şehitlerimizin adına su kuyusu açarak yaşatmaya devam ediyor.

 

Muğla’nın Dalaman, Ortaca ve Fethiye ilçelerinde ikamet eden şehit ailelerimize şehidimiz adına açılan su kuyularına ait görselin bulunduğu plaket ve berat takdimi gerçekleştirildi. Ziyaretlerimizde Deniz Feneri Derneği Ege Temsilcisi Recep Kara ile Bağışçı İlişkileri Sorumlusu Abdulmelik Yüceer’e Dalaman İlçe Yazı İşleri Müdürü Veysel Gerem, Ortaca İlçe Yazı İşleri Müdürü Ahmet Ocak ve Fethiye Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Tuğba Baki eşlik etti.

 

Şehit Jandarma Fuat Demir’in ailesi evlerinde ziyaret edildi. Şehidimiz adına Tanzanya’da açılan su kuyusuna ait plaket şehidimizin anne ve babası Zeynep ve Enver Demir’e takdim edildi.

 

 

Şehit Polis Sefa Altınsoy'un ailesi ile Ortaca Kaymakamlığı’nda bir araya gelindi. Şehidimiz adına Togo’da açılan su kuyusuna ait plaket şehidimizin babası Faruk Altınsoy’a takdim edildi.

 

 

Şehit Jandarma Süleyman Yasir Ağır'ın ailesi evlerinde ziyaret edildi. Şehidimiz adına Togo’da açılan su kuyusuna ait plaket şehidimizin annesi Elif Ağır’a takdim edildi.

 

 

Projemize yapacağınız yardımlarla ister bir su kuyusunu üstlenebilir, isterseniz bir kuyunun yapılmasına katkıda bulunabilirsiniz. Şehitlerimizin adını taşıyacak kuyularımız bağışlarınızla tamamlanacak ve onların aziz hatıraları vesilesiyle Afrika’da hayat mücadelesi veren kardeşlerimize sağlıklı ve güvenilir su kaynağı olacaktır. Yurdumuzu yaşatmak adına kahramanca can veren şehitlerimiz, kuraklığın pençesinde yaşam mücadelesi veren kardeşleri tarafından dualarla anılacaktır.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.