Haberler

Nevşehir Geçici Giyim Mağazamız Açıldı

13-01-2024

Nevşehir’de açılan Geçici Giyim Mağazamız sayesinde bölgede yaşayan ihtiyaç sahibi binlerce kardeşimiz giyim ihtiyaçlarını kendi zevkine göre alabilecek.

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi’nin yoğun çalışmaları sonucu faaliyete geçen Nevşehir Geçici Giyim Mağazasından 500 aile 2000 ferdin yararlanması planlanıyor. Açılan mağaza yaklaşık 20 gün açık kalacak. 500 aile randevu usulü mağazamızdan alış-veriş yapabilecek.

Mağaza açılışına Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir İl Müftü Vekili Selami Kurt, Deniz Feneri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Yıldız, bağışçı ve gönüllülerimiz katıldı.

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, ihtiyaç sahipleri ile hayırseverler arasında köprü olan Derneğimize teşekkür etti. Savran, “bizim üst kimliğimiz Nevşehir'dir. Halkımızın faydasına olan her işte biz varız. Bu işleri yürütenlerle de dostuz. Bu bina Güzel Sanatlar Merkezi, bu faaliyetlerle güzel işler merkezi haline geliyor” dedi.

Deniz Feneri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Yıldız açılış konuşmasında derneğin yıllardır ihtiyaç sahiplerinin yardımına koştuğunu belirterek, “Derneğimiz, 81 ilimiz ve 65 ülkede ihtiyaç sahibi ve yetimlere elini uzatıyor. Bölgelerimizde belirlenen ailelerimizi tepeden tırnağa giydirip, gıda ihtiyaçlarını teslim ederek görevimizi ifa ediyoruz” dedi.

Sizler de “Geçici Giyim Mağazalarımızın” mağaza giderlerine destek olmak için dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

Toplam