HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Niğde İline İyilik Ziyareti

Niğde İline İyilik Ziyareti

18-11-2021

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi, Niğde ilindeki ihtiyaç sahibi 241 aileye gıda ve temizlik, 85 aileden 375 ferde giysi yardımı ulaştırdı.

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi, Niğde ilindeki ihtiyaç sahibi 241 aileye gıda ve temizlik, 85 aileden 375 ferde giysi yardımı ulaştırdı.

 

Kışın zorluğundan ihtiyaç sahibi ailelerin etkilenmemesi ve gıda ihtiyaçlarıyla beraber salgın döneminde sağlıklarını koruyabilmeleri adına temizlik ihtiyaçlarının da karşılanması için Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi Niğde ilinde sosyal takibini yaptığı ailelerin kapısını çaldı, iyilik ziyaretinde bulundu.

 

Dağıtımı gerçekleştirilen bir adet gıda kolisinde; bezelye konserve, bisküvi, bulgur, makarna, çay, puding, çokokrem, kırmızı mercimek, hazır çorba, nohut, pirinç, salça, sıvı yağ, şehriye, toz şeker, tuz, un ve zeytin bulunuyor.

 

Ailelere ulaştırılan bir adet temizlik kolisinde; 4 kg. çamaşır deterjanı, 2 adet 750 ml. bulaşık deterjanı, 4 adet banyo sabunu, 2 adet 600 ml. şampuan, 2 adet 400 ml. sıvı sabun, 1 paket 90’lı ıslak havlu, 2 adet diş fırçası, 2 adet 100 ml. diş macunu, 2 adet 810 ml. çamaşır suyu bulunuyor.

 

Sizler de “Kumanya Bağışı” projemizle bir ailemize kumanya yardımı yapabilir, salgın döneminde sağlıklarının korunabilmesi için “Temizlik Yardımı” projesi ile destek olabilir ve yavrularımızın kış ayında soğuktan etkilenmemesi için “Çocuklar Üşümesin” projemize katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.